تندرستی

نساجی قهرمان جام حذفی فوتبال شد

نساجی با یک گل آلومینیومی را شکست داد و قهرمان جام حذفی فوتبال ایران شد.

به گزارش اخبار ما، در دیدار فینال جام حذفی فوتبال ایران از ساعت 20:40 در ورزشگاه آزادی، نیروهای تیم نساجی مازندران و آلومینیوم اراک به مصاف هم رفتند که نساجی با برتری یک بر صفر به پیروزی رسید و عنوان قهرمانی جام حذفی را از آن خود کرد.

تک گل نساجی را مهرداد عبدی در دقیقه 58 به ثمر رساند.

نساجی بدون ساکت الهامی به دلیل محرومیت قهرمان جام حذفی شد. الهامی برای دومین بار در سه سال اخیر قهرمان جام حذفی (تراکتور و نساجی) شده است.

نیمه اول

در دقیقه پنجم محمود قائد رحمتی پا به محوطه جریمه گذاشت و شوت زد که حقیقی به راحتی توپ را در آغوش گرفت.

در دقیقه 21 ضربه محمدرضا آزادی در موقعیتی نه چندان مساعد به تیرک دروازه نساجی برخورد کرد و او با پای پیاده وارد دروازه نشد.

در دقیقه 24 باز هم محمدرضا آزادی در موقعیت گل قرار گرفت که ضربه او از مدافعان نساجی به تیرک دروازه برخورد کرد و دوباره وارد دروازه نشد و این موضوع تکمیل کننده بدشانسی او و خوشحالی نساجی ها بود.

سومین تلاش آزادی برای باز کردن دروازه نساجی با یک ضربه ایستگاهی بود که علیرضا حقیقی به سختی با یک دست از آن دفاع کرد.

نیمه دیگر

گل: در دقیقه 58 مهرداد عبدی با ضربه سر حسن پورحمیدی دروازه را باز کرد و نساجی ها را به برتری رساند.

در دقیقه 74 شوت زمینی بایرامی با یک پرش واقعی جمع شد. در دقیقه 83، محمود قائد رحمتی با شوت خطرناکی که از مرکز محوطه جریمه به بیرون رفت، نزدیک بود کار را به تساوی بکشاند.

ترکیب نساجی: علیرضا حقیقی، سعید غلامعلی بیگی، حامد شیری، شاهین طاهرخانی، ایوب کلانتری، مهرداد عبدی، سعود شجاعی (محمد قربانی 46)، حسن نجفی، مرتضی منصوری (کارت زرد) (امیرمهدی جان ملکی، عبدالاسمیکار جاف). (کارت زرد) (صابر حردانی 46).

ترکیب آلومینیوم: حسین پورحمیدی، وحید محمدزاده، رامتین سلیمان زاده، مصطفی احمدی، محمد علینژاد، علیرضا نقی زاده، پوریا آریاکیا، محمدرضا آزادی، میلاد فخرالدینی، اسماعیل شریفات (مهرداد بایرامی قادر 65)،

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا