تندرستی

نشست صمیمی دکتر سجادی با کارکنان اداره کل روابط عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت ورزش و جوانان

به مناسبت روز ارتباطات و روابط عمومی برگزار شد

دیدار صمیمی دکتر سجادی با کارکنان اداره کل روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ورزش و جوانان

وزیر ورزش و جوانان در دیدار با کارکنان اداره کل روابط عمومی و اطلاع رسانی، روابط عمومی را یکی از اهرم ها و دستان توانمند روسای نهادها و سازمان ها دانست و گفت:

به گزارش خبرگزاری اخبار ما؛ ملاقات صمیمی دکتر. سیدحمید سجادی وزیر ورزش و جوانان به همراه کارکنان اداره کل روابط عمومی و اطلاع رسانی این وزارتخانه به مناسبت 27 اردیبهشت روز روابط عمومی و اطلاع رسانی برگزار شد.

وزیر ورزش و جوانان با تبریک روز ارتباطات و روابط عمومی و قدردانی از زحمات کارکنان روابط عمومی و انفورماتیک گفت: شخصیت سازمانی ما در گرو فعالیت همه جانبه، مستمر و به موقع روابط عمومی است.

وی افزود: روابط عمومی سازمان باید همزمان با فعالیت های رسانه ای، فعالیت های اجتماعی، فعالیت های درون سازمانی و برون سازمانی را نیز مد نظر قرار دهد.فعالیت های اجتماعی یکی از موضوعات مهم در روابط عمومی ها بوده و با توجه به رسالت سازمان قابل تغییر است. و باید در همه ابعاد مورد توجه قرار گیرد.

دکتر سجادی با دانستن تخصص روابط عمومی و فعالیت های اطلاع رسانی به آموزش های تخصصی و حرفه ای روابط عمومی اشاره کرد و گفت: در عصر فناوری های ارتباطی و رسانه ای کارشناسان این حوزه باید با دانش قبلی در دوره های تخصصی شرکت کنند. آگاهی و دانش، با استانداردهای دنیای امروز همگام باشید.

وی با اشاره به اهمیت نقش روابط عمومی در پویایی، نظم و نشاط هر سازمان، تصریح کرد: برنامه ریزی و نگرش همه جانبه باید فضای کافی برای ارتباط، اطلاع رسانی و احترام به مخاطبان درون و بیرون سازمان را فراهم کند.

وزیر ورزش و جوانان در پایان با اشاره به پدیده سقف های شیشه ای تاکید کرد: اطلاعات جامع، کامل، دقیق و سریع باید با هموطنان در اقصی نقاط کشور دیدار کنیم تا به راحتی به اطلاعات مورد نیاز خود دسترسی پیدا کرده و از این پدیده رنج ببرند. سقف شیشه ای ندارند و می دانند هر لحظه از چه امکانات، خدمات و امکاناتی می توانند در عرصه ورزش و جوانان استفاده کنند. این روابط عمومی است که باید جلوی این پدیده را برای مخاطبان خود بگیرد و برای اطلاع رسانی به مردم تدابیری اتخاذ کند.

شایان ذکر است در این جلسه که با حضور اسماعیل احمدی مشاور وزیر ورزش و جوانان و محسن معتمدکی سرپرست اداره کل روابط عمومی و اطلاع رسانی این اداره کل برگزار شد، کارکنان گزارشی از اقدامات ارائه کردند. در زمینه های خود گرفته شده است.

وزیر ورزش و جوانان در پایان با اهدای لوح سپاس از شایستگی های کارکنان این اداره کل قدردانی کرد.

image40920

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا