جامعه

نظارت دقیق بر قیمت‌گذاری اقامتگاه‌ها و بلیت وسایل حمل‌ونقل عمومی

رئیس جمهور با اشاره به پرتاب موفقیت آمیز ماهواره نور، اقدام دانشمندان کشورمان در دستیابی به فناوری پیشرفته در فضا را بسیار ارزشمند و افتخارآفرین ارزیابی کرد و گفت: دستیابی به این فناوری یکی از مظاهر اقتدار ملی است.

به گزارش اخبار ما، آیت الله دکتر. سید ابراهیم رئیسی امشب (یکشنبه 22 اسفندماه) در جلسه دولت با اشاره به پایان سال و آغاز سفرهای نوروزی تاکید کرد: دستگاه های مرتبط با وزارت راه و شهرسازی و میراث فرهنگی و گردشگری ، وسایل نقلیه ریلی و جاده ای و همچنین قیمت اقامتگاه ها باید نظارت دقیقی داشته باشند تا آسیبی به مردم وارد نشود.

رئیس جمهور با اشاره به پرتاب موفقیت آمیز ماهواره نور، اقدام دانشمندان کشورمان برای دستیابی به فناوری پیشرفته را بسیار ارزشمند و افتخارآفرین دانست و گفت: فتح این فناوری یکی از مظاهر اقتدار ملی با همت نیروهای مسلح.” نیروها به ویژه سپاه پاسداران: «اسلام و وزارت ارتباطات محقق شده و باید با قدرت بیشتری ادامه دهند.

آیت الله رئیسی در بخش دوم سخنان خود با تاکید بر اهمیت توجه ویژه به خانواده شهدا و ایثارگران گفت: فرهنگ ایثار و شهادت پیامدهای ماندگاری برای تعالی فرهنگی جامعه دارد و نباید از آن غفلت کرد. برای ترویج روحیه ایثار و گذشت.» باید صداقت و مجاهدت شهدای والامقام را سرلوحه اقدامات خود قرار دهند.

دکتر. رئیسی در ادامه تاکید کرد: خدمت به خانواده شهدا و ایثارگران یکی از ارکان دولت مردمی است و باید به گونه ای انجام شود که خانواده های شهدا و ایثارگران دچار مشکل نشوند.
دکتر. رئیسی همچنین به تلاش برای حضور فعال در بازارهای کشورهای همسایه و منطقه اشاره کرد و گفت: اقدامات خوبی در ماه های اخیر در این زمینه انجام شده و لازم است برنامه ریزی جامعی برای حضور فعالتر و گسترده تر داشته باشیم.

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا