استان ها

نماد معاملاتی پرسپولیس از شنبه گشایش می‌یابد

در طی اعلامیه؛

هواداران پرسپولیس از هفته آینده می توانند شانس خود را برای افزایش سهام خود امتحان کنند یا به جمع مالکان این باشگاه پرطرفدار تهرانی بپیوندند.

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری آنا، باشگاه پرسپولیس در اطلاعیه ای اعلام کرد: نماد «پرسپولیس 1» مربوط به باشگاه پرسپولیس از هفته آینده در بازار افتتاح می شود تا پس از عرضه سهم در زمستان سال گذشته. ، هواداران و علاقه مندان کسانی که می خواهند سهام پرطرفدارترین و پرطرفدارترین باشگاه ها و سازمان های ورزشی ایران و پربیننده ترین تیم های ورزشی قاره آسیا را در اختیار داشته باشند، شانس خود را برای این منظور با ثبت سفارش خرید امتحان می کنند.

همچنین سهامداران محترم با توجه به درج اطلاعات باشگاه در سایت کدالا می توانند نسبت به تعیین کارگزار نظارت اقدام نمایند.

روند تصاحب باشگاه پرسپولیس اسفندماه سال گذشته انجام شد. بر این اساس یک میلیارد و 34 میلیون و 840 هزار و 567 سهم شرکت فرهنگ و ورزش پرسپولیس (پرسپولیس 1) در اثر حق تقدم از طریق ثبت سفارش در تابلوی نارنجی رنگ اصلی در نماد معاملاتی (پرسپولیس 1) ثبت شد. بازار بورس ایران

سهامدارانی که قصد افزایش سهم خود را دارند و یا هوادارانی که می خواهند در بین سهامداران باشند می توانند از این فرصت استفاده کنند.

باشگاه پرسپولیس نیز در نظر دارد با تشکیل اداره امور سهامداران در روزهای اخیر ارتباط نزدیک تری با سهامداران خود برقرار کند که در آینده نزدیک اطلاع رسانی خواهد شد.

همچنین کارشناسان بورس در انتظار تعیین ارزش سهام و در واقع ارزش مالی دو باشگاه با توجه به باز شدن نمادهای معاملاتی پرسپولیس و استقلال هستند. می توان پیش بینی کرد که این موضوع در روزهای آینده سوژه خوانش کور اهالی فوتبال در شبکه های اجتماعی شود.

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا