استان ها

نهمین نمایشگاه نوآوری و فناوری ربع رشیدی در تبریز برگزار می‌شود

اخبار ما/ آذربایجان شرقی نهمین نمایشگاه نوآوری و فناوری منطقه رشیدی از 26 تا 21 آبان ماه سال جاری به میزبانی نمایشگاه بین المللی تبریز برگزار می شود.

این نمایشگاه در راستای اجرای سیاست های کلی علم و فناوری در سال تولید، حمایت و تخریب و بسترسازی اقتصاد دانش بنیان طبق روال دوره های گذشته به میزبانی نمایشگاه بین المللی در تبریز.

نهمین نمایشگاه نوآوری و فناوری منطقه رشیدی در پنج بخش ایده های فناورانه، شتاب و جذب سرمایه، توسعه و تجاری سازی فناوری، فروش محصولات فناورانه و الزامات فناورانه برای حمایت و اخلال در اقتصاد دانش بنیان در 21 حوزه های تخصصی و 60 رویداد از نظر فناوری، به مدت پنج روز کار خواهد کرد.

همچنین در حاشیه این نمایشگاه، برنامه‌ها و سخنرانی‌های همراه از جمله جایگاه مدیریت مالکیت فکری در شرکت‌ها با سخنرانی مهندس محمدعلی میزابابایی، جشنواره ربع رشیدی، بستری برای اوج موفقیت با سخنرانی دکتر بهزاده غفارزاده اقدم، نگاهی به انقلاب صنعتی چهارم استفاده از اینترنت اشیا در حوزه هوش صنعتی، خانه و سلامت با سخنرانی مهندس علی موید سه شنبه 18 آبان ماه برگزار می شود.

چالش های بیکاری در علوم آزمایشگاهی و بیوتکنولوژی با دیگران. سخنرانی امیر منفردان، آشنایی با مولفه های اکوسیستم کارآفرینی و نقش شتاب دهنده ها در این اکوسیستم با سخنرانی حمید بالازاده، راه اندازی و مدیریت محصولات الکترونیکی مشاغل خانگی در بازار پام کالا، نحوه تصمیم گیری و ایجاد انگیزه رابعه با سخنرانی توسط دکتر محمدصادق سبط شیخ انصاری و تیم سازی یا تیم سازی در اولویت با تیم یا ایده همراه با سخنرانی دکتر. محمدصادق سبط شیخ انصاری یکی دیگر از برنامه های همراهی است که چهارشنبه 19 آبان در تالار امیرکبیر برگزار می شود.

شایان ذکر است افتتاحیه این نمایشگاه روز دوشنبه 17 آبان ماه ساعت 15 با حضور مسئولان کشوری و استانی در سالن امیر کبیر نمایشگاه بین المللی تبریز برگزار می شود.

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا