جامعه

نوسازی ۱۰ هزار تاکسی فرسوده تا پایان سال/قرارگیری “سمند سورن” در فرایند نوسازی از مرداد

معاون ساخت و ساز و توسعه شهری و روستایی وزیر کشور با اشاره به پیش بینی نوسازی 10 هزار خودروی فرسوده تاکسی تا پایان سال جاری از نوسازی خودروهای فرسوده تاکسی «سمند سورن» از مردادماه خبر داد. .

مهدی جمالی نژاد در گفت وگو با اخبار ما وی در تشریح روند نوسازی خودروهای فرسوده تاکسی در کشور گفت: هدف گذاری در خصوص نوسازی خودروهای تاکسی بود و سال گذشته نوسازی 10 هزار دستگاه تاکسی فرسوده در دستور کار قرار گرفت و 9 هزار و 935 دستگاه تاکسی وجود داشت. بازسازی شده است.”

وی افزود: یکی از ظرفیت های خوب در ارتقای سطح کیفی ناوگان تاکسیرانی شهری در کشور بحث واردات خودرو با اولویت ناوگان برقی و هیبریدی است و تلاش می کنیم بخشی از نیازهای خود را از این محل در داخل تامین کنیم. مصوبه دولت در مورد واردات خودرو .

معاون وزیر کشور تاکید کرد: از ابتدای سال تاکنون حدود 1500 خودرو فرسوده تاکسی نوسازی شده است. امیدواریم با اقدام به موقع برای تحویل خودروهای جدید برای نوسازی تاکسی ها بتوانیم از ماه آینده تا پایان سال 10000 تاکسی فرسوده را نوسازی کنیم.

جمالی نژاد در دومین بخش از سخنان خود در خصوص استفاده از خودروهای جدید در ناوگان تاکسیرانی گفت: دو خودروی مورد استفاده تاکنون در حوزه تاکسیرانی پژو 405 و سمند مبتنی بر مشعل گازی اعلام شده توسط شرکت های خودروسازی و تاییدیه دولت در ماه مه این ماه متوقف شده است. با توجه به فعالیت های زیر خودروی ساماندا سورنا باید از مردادماه در مرحله نوسازی تاکسی های فرسوده قرار گیرد.

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا