تندرستی

نویدکیا: بازی کردن در سپاهان نیاز به صبوری دارد

سرمربی سپاهان در واکنش به بازی نکردن نیمه میرزازاد می‌گوید بازی در سپاهان برای فرصت دادن به بازیکنان نیاز به صبر دارد.

به گزارش اخبار ما، محرم نویدکیا یکشنبه شب پس از پیروزی یک بر صفر تیمش مقابل شهید اورکی اسلامشهر اظهار کرد: در جام حذفی همیشه مسابقات سخت است و تیم ها انگیزه زیادی دارند و می خواهند خودی نشان دهند. تیم حریف خیلی خوب بازی کرد و باید به آنها تبریک گفت. بازی در دستان ما بود اما نتوانستیم موقعیت های خیلی خوبی ایجاد کنیم چون دفاع حریف بسیار محکم بود اما اینها دلیل نبود و باید بهتر کار می کردیم و در حمله بهتر عمل می کردیم. در نیمه اول کمتر شوت زدیم و در نیمه دوم کمی بهتر بودیم. در مجموع نمی‌توانستیم شرایط خوبی داشته باشیم.

وی با بیان اینکه سپاهان از حجت صدقی دروازه بان سوم این تیم استفاده کرد و نه نیمو میرزازاد، گفت: نیمو میرزازاد را برای آینده سپاهان به خدمت گرفتیم زیرا او دروازه بان بسیار خوبی است. بازی در سپاهان صبر می خواهد تا این شانس به بازیکن برسد. می خواستم به او فرصت بدهم چون صدقی یک سال است که اینجاست اما میرزازاد هم دروازه بان بسیار خوبی است و فرصت خواهد داشت.

همچنین محمد مولانیا مربی شهید اورکی اسلامشهر گفت: سپاهان یکی از بهترین تیم های ایران است اما از اینجا دست همه بازیکنان تیممان را می بوسم چون زحمت کشیدند و لذت بردم. جای بچه های ما اینجا نیست و امیدوارم اتفاق خوبی برای تیم بیفتد. کار سختی در انتظار ما است، اما تیم ما جوان و یک دست است. ما هرگز زیر توپ بازی نمی کنیم و مقابل فوتبال بازی نمی کنیم و متاسفم که مربی ما در این بازی غایب بود. روی صحنه گل فکر می کنم بازیکن سپاهان در موقعیت آفساید قرار داشت. با این روند فکر می کنم می توانستیم بازی را در ضربات پنالتی ببریم اما در نهایت بازی خوبی بود.

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا