تندرستی

نکونام: بازیکنان جدید کیفیت خود را نشان دادند

به گزارش خبرگزاری اخبار ما; جواد نکونام پس از پیروزی تیمش مقابل نفت مسجد سلیمان در نشست خبری حاضر شد و گفت: شناخت زیادی از حریف داشتیم و بازی های آنها را آنالیز کردیم. آنها بهترین بازی خود را امروز ارائه کردند. فرم فوتبالی آنها خوب بود و مقابل ما مقاومت خوبی داشتند. اگر مراقب بودیم زودتر گل می زدیم. اصلاً فوتبال بازی نمی کردند و به آنها می گویم خسته نباشید. فکر نمی کردم بازی آنقدر سخت باشد. نفت تیم قابل احترام است اما در ضربات پایانی هم خوش شانس نبودیم.

وی ادامه داد: نیمه اول یک گل زدیم و در نیمه دوم گل دوم را زدیم و موقعیت های بیشتری برای گلزنی داشتیم. خدا را شکر بردیم و این پیروزی را به مردم تبریک می گویم. کیفیت بازیکنان هر روز بهتر می شود و باید برای بازی های بعدی آماده شویم.

نکونام درباره بازیکنان جدید و عملکرد آنها گفت: وقتی دو گل از حریف جلوتر هستیم روی روحیه بازیکنان تاثیر می گذارد. مهم این است که بازیکنان جدید ما با توجه به زحمات بازیکنان در سال قبل خوب بازی کردند که البته از آنها تشکر می کنم. همچنین از اعضای هیئت مدیره و مدیریت آهن آلات بابت به خدمت گرفتن بازیکنان مورد نظر در فصل نقل و انتقالات تشکر می کنم. بازیکنان جدید کیفیت خود را نشان داده‌اند و من می‌گفتم بهترین‌ها هستند، اما حالا همه باید به موفقیت تیم کمک کنند.

سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان درباره تغییراتی که در فدراسیون فوتبال ایجاد شده است، توضیح داد: من به عنوان فردی که در فوتبال هستم فقط می توانم نظرم را بگویم. کاری به تغییرات و اینکه بنده عزیز چه کرد و چه نکرد، ندارم اما امیدوارم فوتبال ما جلو بیاید چون اگر این اتفاق بیفتد برای همه خوب است.

نکونام افزود: تجربه نشان داده کسانی که فوتبال را مدیریت کردند و توانستند کاری انجام دهند در بدنه فوتبال بودند. مجیدی آمد و همه خوشحالیم، چون مثل یک بابای فوتبالی است. امیدوارم فوتبال ما پیشرفت کند. ما مجیدی را سالهاست می شناسیم. او رشد کرده است و اگر در اتحادی که ما دوست داریم در آن بماند بماند، امیدوارم همه تصمیمات فوتبالی باشد. فدراسیون فوتبال همه فن حریف است و دوست داریم میرشاد مجیدی موفق باشد چون او از بدنه فوتبال است و درد فوتبال را می داند.

بیشتر بخوانید:

دکمه بازگشت به بالا