جامعه

هشدار سفر به مشهد و ۷ استان سیل‌زده

ستاد مرکزی هماهنگی خدمات راهداری نسبت به تردد در جاده های شهر مشهد و همچنین سفر به هفت استان سیل زده هشدار داد.

به گزارش اخبار ما، ستاد هماهنگی خدمات مسافری در اطلاعیه ای همزمان با سومین شب بارندگی شدید در کشور از مسافران خواست: با توجه به بارندگی و سیل در برخی استان های کشور و خسارات وارده ایجاد شده به برخی ساختمان ها و زیرساخت های گردشگری، قبل از سفر، اطمینان و تمهیدات لازم را در خصوص امکان سفر داشته باشند.

در این بیانیه همچنین خاطرنشان می شود: بر اساس پیش بینی سازمان هواشناسی، بارش ها در روزهای آینده ادامه دارد و شدت بارش ها در استان های یزد، فارس، کرمان و شرق تهران بیشتر خواهد بود. . همچنین احتمال آبگرفتگی در استان های کهگیلویه و بویراحمد، چهارمحال و بختیاری و شرق خوزستان وجود دارد.

ستاد هماهنگی خدمات سفر از مسافرانی که از محور شمالی قصد تردد به شهر مشهد را دارند خواست ضمن اطمینان از امکان تردد در جاده های شمالی کشور از توقف و تردد در حاشیه رودخانه ها خودداری کنند.

به گزارش راهور، بارش شدید باران و جاری شدن سیل در استان های مختلف از جمله سیستان و بلوچستان، کرمان، هرمزگان و تهران باعث ریزش بسیاری از جاده های شریانی و غیرشریانی به ویژه در مناطق شمالی کشور و در مسیر مناطق سیل زده شد. سازمان و سازمان راهداری با انسداد مقطع.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا