استان ها

همایش معرفی توانمندی‌های خلاقانه برگزاری می‌شود

در زمینه علوم و فناوری های شناختی؛

اولین همایش توانمندی های خلاق دانش بنیان و استارت آپ ها در نمایشگاه بین المللی تهران برگزار می شود که به معرفی و ارائه دستاوردهای شناختی به جامعه می پردازد.

به گزارش گروه دانش و فناوری خبرگزاری آنا، ستاد توسعه علوم و فناوری های شناختی در راستای توسعه و تقویت بازار کسب و کار، تجاری سازی و معرفی محصولات و دستاوردهای شناختی در جامعه، از مراکز استارت آپی، بر دانش شرکت ها، تولیدکنندگان و ارائه دهندگان خدمات در «حمایت از اولین همایش توانمندی های خلاق دانش بنیان و استارت آپ ها» در نمایشگاه بین المللی تهران.

این رویداد از 28 تا 21 بهمن ماه میزبان تعداد زیادی از استارتاپ ها، شرکت های دانش بنیان، تولیدکنندگان صنعتی و ارائه دهندگان خدمات در نمایشگاه بین المللی آفتاب تهران خواهد بود.

شرکت‌های منتخب می‌توانند طبق اساسنامه توسعه کسب‌وکار و تجاری‌سازی محصولات و خدمات، ۵۰ درصد حق غرفه و ۶۰ درصد یارانه فروش را برای حضور در غرفه ستاد توسعه علوم و فناوری‌های شناختی پرداخت کنند.

ستاد توسعه علوم و فناوری های شناختی از کلیه دست اندرکاران و صاحبان مراکز و شرکت های استارتاپی مبتنی بر دانش در زمینه های روانشناسی شناختی، مدل سازی، هوش مصنوعی، داده کاوی، زبان شناسی شناختی، بازی های شناختی، آموزش و پرورش شناختی دعوت به عمل می آورد. در صورتی که محصول یا خدمات این موسسات به مرحله عرضه رسیده اند، فرم درخواست را تکمیل و همراه با ارائه محصول به صورت عکس و فیلم تا تاریخ 4 دی ماه 1401 به آدرس Education@cogc.ir ارسال نمایید.

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا