تندرستی

واکنش حسن یزدانی به تقابل دوباره با تیلور

حسن یزدانی که برای کسب مدال طلای دیگری راهی مسابقات جهانی بلگراد می شود، درباره روزهای پایانی تمرینات آزاد گفت: این روزهای پایانی تمرینات است و دوران آمادگی را پشت سر می گذاریم، بچه ها از نظر روحی و روانی در شرایط خوبی هستند. شرایط فیزیکی. مردم هم باید دعا کنند که بچه ها بهترین نتیجه را بگیرند و دل مردم را شاد کنند.

دارنده دو مدال طلا و نقره بازی های المپیک حریفان خود را برجسته کرد: بیشتر حریفانم را در وزن 86 کیلوگرم کشتی گرفتم، حریف مستقیم کشتی گیر آمریکایی است که کشتی او را به همراه پژمان پژمان و تیم آنالیز تماشا کردیم. توصیه هایی کردند و ما در تمرینات آنها را امتحان کردیم که اگر اتفاق خاصی نیفتد، اگر خدا اجازه دهد و مردم دعا کنند، مسابقات را به خوبی تمام کنیم.

همچنین کامران قاسم پور قهرمان 2021 کشتی آزاد جهان تا وزن 92 کیلوگرم در برنامه دره طلایی چند روز قبل از اعزام به بلگراد درباره وضعیت خود گفت: شرایط بدنی ما خوب است، فشار در تمرینات کم شده است. امروز (21 شهریور) آخرین روز تمرین تحت فشار بالا بود.» با برنامه ریزی مربی کم کم به شرایط خوبی تا روز بازی خواهیم رسید و امیدوارم در صربستان نتیجه قابل قبولی بگیریم.

وی درباره حریفان خود در این مسابقات گفت: مسابقات جهانی است، مطمئنا همه کشورها با تدارکات خوبی خواهند آمد، ما برای هر حریفی برنامه ریزی کرده ایم. حریف مستقیم من در مسابقات جهانی یک کشتی گیر آمریکایی است که به طور خاص روی او کار کردیم. این مبارزه را با پژمان و مربیان در تمرینات شبیه سازی کردیم و هر آنچه در این مبارزه لازم بود را تمرین کردیم، امیدوارم با نتیجه خوبی به پایان برسد.

قاسم پور با اشاره به حریف فینال سال گذشته خود که در مسابقات جهانی امسال حضور ندارد، گفت: فینال سال گذشته با روس کوربانوف بود که در مسابقات قهرمانی امسال غایب است. فینال سختی هم بود، کشتی گیر روسی بود که با او مبارزه سختی داشتم، امسال در غیاب کوربانف حریف آمریکایی از بقیه جدی تر است و امیدوارم مردم برای من دعا کنند تا من آنها را شرمنده نکنید

بیشتر بخوانید:

257 258

دکمه بازگشت به بالا