تندرستی

واکنش مدیرعامل باشگاه پرسپولیس به دریافت ۱۰ میلیارد از فدراسیون – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری آنلاین، رضا درویش با بیان اینکه 5 میلیارد تومان از فدراسیون فوتبال به نام تفاهم نامه مضاربه دریافت کرده است، اظهار داشت: همانطور که گفته شد باشگاه پرسپولیس این مبلغ را به صورت قراردادی با موافقت فدراسیون فوتبال دریافت کرده و ما موظف هستیم این مبلغ را به اکانت ظرف 6 ماه بیایید فدراسیون فوتبال را برگردانیم.

وی افزود: زمانی که تیم های بزرگ فوتبال کشور با مشکل مالی مواجه هستند طبیعی است که یکی از راهکارها حل موقت این نوع قراردادها است.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس ادامه داد: باشگاه پرسپولیس نیز مانند سایر باشگاه ها به دلیل مشکلاتی مانند تبلیغات محیطی و روابط مالی با اتحادیه فوتبال و سازمان لیگ ارتباط دارد و طبیعی است که وقتی مشکل داریم به انجمن بپیوندید برای حل مشکل موقت «الان روال به همین منوال است و ما موظفیم ظرف شش ماه این پول را برگردانیم.

درویش با اشاره به مشکلاتی که از مدیریت های قبلی در پرسپولیس باقی مانده بود، گفت: در آن زمان پرسپولیس در آستانه تسلیم بود و نمی توانستیم نسبت به مشکلات قدیمی بی تفاوت باشیم. بدهی های قبلی زیاد بود و مشکلات مدیریتی قبلی در دوره های قبل شرایط نامناسبی را ایجاد کرده بود و اگر این کمک ها نبود، الان شاهد واگذاری پرسپولیس نبودیم.

درویش در پاسخ به این سوال که شایعاتی مبنی بر این کمک ها از سوی وزارت ورزش و جوانان صورت گرفته است، گفت: این موضوع اصلا صحت ندارد. ما این پول را بر اساس قرارداد و وام از طریق فدراسیون دریافت کردیم و موظف هستیم در مدت زمان مشخص آن پول را برگردانیم.

دکمه بازگشت به بالا