ویرایش خودروهای ثبت‌نامی جانبازان از امروز آغاز شد/ مهلت ۳ روزه به تفکیک درصد جانبازی

در پی تصمیم اخذ شده مبنی بر ایجاد امکان ویرایش ثبت‌نام‌های قبلی جانبازان و همچنین ثبت‌نام‌ متقاضیان جدید خودروهای وارداتی، متقاضیان از امروز (سه‌شنبه ۲۲ اسفند ماه)، طی سه روز (به تفکیک درصد جانبازی مشمولان) فرصت دارند تا ثبت‌نام/ ویرایش خود را انجام دهند.

به گزارش اخبار ما، امکان ویرایش ثبت‌نام خودروهای جانبازان در شرایطی فراهم شده است که به گونه‌ای مرحله سوم ثبت‌نام برای متقاضیانی که طی دو مرحله قبلی، موفق به ثبت‌نام نشده‌ بودند، به حساب می‌آید.

بر این اساس از امروز (سه‌شنبه ۲۲ اسفندماه)، امکان ثبت‌نام یک خودروی وارداتی برای جانبازان فراهم شده است.

در این امکان ایجاد شده، علاوه بر اینکه جانبازان ثبت‌نام کرده در نوبت‌های قبلی (٩ تا ١٣ بهمن ماه و ششم تا ۱۲ اسفند ماه)، امکان ویرایش خودروی ثبت درخواست کرده‌ خود را خواهند داشت، جانبازان جامانده از ثبت‌نام نیز می‌توانند برای ثبت‌نام جدید اقدام کنند.

در این دور از ثبت‌نام جدید/ویرایش همچون مراحل قبلی،  ثبت‌نام در سه سطح و به تفکیک میزان درصد جانبازان واجدان شرایط انجام می‌شود که طبق برنامه‌ریزی صورت گرفته، از امروز  جانبازان ویژه ۷۰ درصد، فردا (چهارشنبه) سایر جانبازان ۷۰ درصد و در نهایت روز پنجشنبه (۲۴ اسفند) هم جانبازان ۵۰ تا ۶۹ درصد، می‌توانند ثبت‌نام جدید یا ویرایش ثبت‌نام‌های قبلی خود را از طریق سایت Janbazan.saleauto.ir انجام دهند.

تاکید می‌شود که ثبت‌نام اولیه و انتخاب خودرو در سامانه به منزله واردات قطعی نبوده و مراحل بعدی از طریق مراجع ذیصلاح اطلاع‌رسانی می‌شود.

همچنین قابل توجه است در صورتی‌که جانبازی بعد از تاریخ دوم دی ماه ۱۳۹۱  (لازم الاجرا شدن قانون جامع خدمات‌رسانی ایثارگران) به هر نحوی از تسهیلات موضوع ماده ۴۵ (خودرو داخلی یا خارجی) بهره‌مند شده باشد، مشمول دریافت خودروی وارداتی نخواهد بود؛   چنانچه در طی فرآیند ثبت‌نام و انتخاب خودرو مشخص شود که جانباز مشمول، از تسهیلات ماده ۴۵ استفاده کرده، از لیست معرفی شده حذف خواهد شد.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا