فرهنگی

«پارادایس» نامزد بهترین فیلم جشنواره استرالیا شد

به گزارش گروه فرهنگی هنری خبرگزاری اخبار ما؛ جشنواره بین المللی فیلم و سرگرمی استرالیا (IFEFA) برای اولین بار در نوامبر 2014 در سیدنی برگزار شد و از بدو تاسیس توسط جامعه بین المللی از جمله کانادا، ایالات متحده، بریتانیا، هند، پاکستان و بسیاری از کشورهای دیگر مورد حمایت قرار گرفت.

جشنواره IFEFA یک رویداد منحصر به فرد است و برای شرکت کنندگان از سراسر جهان آزاد است، اما با تمرکز بر آوردن جهان به یک پلت فرم.

هدف این جشنواره گسترش و تعمیق روابط فرهنگی و اقتصادی بین استرالیا و سایر نقاط جهان است. جشنواره IFEFA یک پروژه رویایی برای یک تیم سازماندهی است که مدتی است روی این مفهوم با تمرکز بر توسعه فرهنگی و حمایت از جامعه کار می کند. اهداف و اهداف IFEFA دستیابی به بالاترین استانداردهای جامعه بین المللی منسجم از طریق تقویت تنوع فرهنگی، چندفرهنگی، درک متقابل و صلح است.

جشنواره IFEFA همچنین با هدف ارائه کارگاه‌های آموزشی، حمایت از استعدادهای محلی، تولید محتوای محلی، مستند و تعامل با بهترین و پیشرفته‌ترین انجمن‌های سینمایی و هنری جهان برگزار می‌شود.

این رویداد بین‌المللی همواره به دنبال تقویت و حمایت از منافع تجاری، ایجاد اتحادهای استراتژیک در سراسر مرزها، ایجاد فرصت‌های حرفه‌ای و تجاری و در عین حال ارائه تخصص محلی است.

بهشت

به گفته سایت آمریکایی Brightlight Film که مسئولیت پخش جهانی «بهشت» را بر عهده دارد، این فیلم نامزد جایزه فیلم و فیلم سرگرمی استرالیا (IFEFA) شد.

مهران رجبی، جواد عزتی، محمدعلی نجفیان، سامان صفاری، کیان کاووسی، مسعود بهارلو، حامد توسلی، مجید مهیندوست و بیتا عطشانی از ایران و اولیویا برکات، ماتیاس متز، کلاتسیدا رابرت و کاترین فولوس از آلمان در نقش «پی آرا» هستند. پرداخت شده”.

جواد عزتی در فیلم «بهشت» دانشجوی جوانی است که در اینستاگرام با دوست آلمانی اش آشنا می شود و برای دیدن او به آلمان می رود!

عوامل «پارادایس» عبارتند از: کارگردان: علی عطشانی، تهیه کنندگان: علی عطشانی، سیدمحمدتقی هاشمیان، گروه سازنده: علی اسماعیلی، احسان ولی پور زند، حسین بلاش، مصطفی محمدخانی، پیمان مرادی، پریسا زهتابیان، تهیه کننده اجرایی الناز عراقی : مهدی علی میرزایی و علی عطشانی، مدیر فیلمبرداری: مرتضی غفوری، مدیر فیلمبرداری: بهروز معوانیان، تدوینگر بین المللی: علی عطشانی، میکاپ آرتیست: امیر ترابی، میکاپ آرتیست: فرزانه زردشت، میکاپ آرتیست – دستیار: سمانه نوراللهی و دیبا، سالول،: ابوالملیکا اسماعیلی، موسیقی: پوریا حیدری، کارگردان: امیر رونقی، محمد تیموری، اشکان صفاری، ترومپت: علیرضا قادری اقدم، عکاس: محمود عطشانی، مدیر خرید: سحر دلواریا: مهدی دادیو پاکستان واسطه مدیر تولید: مشاور و مدیر روابط عمومی فیلم: مریم قربانی نیا، مدیر امور بین الملل: امیدعلی چوگانی، مدیر پروژه: رضا یارخالجی.

انتهای پیام//

دکمه بازگشت به بالا