تندرستی

پاسخ آقای خاص به امیران قطری: نه!

به گزارش خبرگزاری اخبار ما; آینده مائوریتزیو پوچتینو در پاری سن ژرمن مشخص نیست و شایعات زیادی درباره آینده او روی نیمکت وجود دارد.
پیش از این بسیاری مدعی شده بودند که باشگاه قصد دارد به همکاری با سرمربی آرژانتینی ادامه دهد، زیرا کیلیان امباپه نیز با او روابط بسیار خوبی دارد.
با این حال، فابریزیو رومانو، روزنامه‌نگار سرشناس ایتالیایی و رسانه‌های فرانسوی در روزهای اخیر گزارش داده‌اند که سران پاری سن ژرمن دیگر تصمیمی برای ادامه همکاری با پوچتینو ندارند و جلسات نهایی برگزار شده و فقط منتظر ناصر الخلیفه هستند. برای بازگشت به پاریس این موضوع را به طور رسمی تایید و اعلام کنید.

این سوال باعث شده تا گمانه زنی های متعددی درباره سرمربی بعدی این تیم و گزینه مدنظر مدیران این باشگاه فرانسوی مطرح شود.
یکی از گزینه هایی که این روزها بارها در کنار نام پی اس جی مطرح شده، ژوزه مورینیو است. این مربی پرتغالی پیش از این دو بار قهرمان لیگ قهرمانان اروپا شده بود و امسال با رم قهرمان لیگ اروپا شد.
با این حال جانلوکا دی مارتزیو اعلام کرد که مورینیو از حضور در رم بسیار خوشحال است و قصد ندارد پایتخت ایتالیا را ترک کند و در پاریس بماند زیرا می خواهد به تعهدات خود در قبال رم عمل کند.
این خبر خوبی برای مدیران پاری سن ژرمن نیست، زیرا پس از مورینیو، این تیم نیز به همکاری با آنتونیو کونته علاقه مند شد و سرمربی ایتالیایی نیز تصمیم گرفت در تاتنهام بماند.

بیشتر بخوانید:

دکمه بازگشت به بالا