استان ها

پای این انقلاب خون‌های زیادی ریخته شده است

اخبار ما/ بوشر نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر گفت: در پای این انقلاب خون های زیادی ریخته شد و مردم ایران برای تحقق این انقلاب زحمات زیادی متحمل شدند.

آیت الله صفایی بوشهری روز چهارشنبه در همایش تبیین نقش جهاد سازندگی در دوران دفاع مقدس گفت: امروز دنیا استکبار امنیت ایران را نشانه گرفته و به دنبال ایجاد ناامنی در فضای جغرافیایی این کشور است.

وی ولی فقیه استان و امام جمعه بوشهر ادامه داد: امروز بر اساس شناخت دشمن به دنبال اسلامی کردن ایران در سوریه هستند.

امام جمعه بوشهر افزود: امروز جهان به ایران اسلامی به عنوان پرچمدار آزادی، استقلال، پیشرفت و ایجاد تمدن مبتنی بر آموزه های دینی می نگرد.

صفایی بوشهری با بیان اینکه دنیای استکبار در صدد ایجاد بحران و تنش در ایران است، گفت: هدف استکبار جهانی این است که همه دستاوردهای نظام را که حاصل جانفشانی شهداست، از بین ببرد و کشور را دچار بحران و ناامنی کند. بعد از آن نقشه دارند عمل شوم خود را انجام می دهند و آن براندازی و انتقام از نیروهای انقلاب است.

وی افزود: دشمنان به دنبال بهانه های واهی و هر ابزاری هستند که برای ایجاد ناامنی استفاده کنند.

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر گفت: ایران در همه عرصه های سیاسی، فرهنگی، علمی و فنی از ویژگی های بالایی برخوردار است و از استقلال لازم برخوردار است و به همین دلیل رئیس جمهور ایران با اقتدار در سازمان ملل متحد است. یکی از منافع این ملت است، دفاع و استکبار جهانی به رهبری آمریکا را در کشور خودش آشکار می کند.

صفایی بوشهری با بیان اینکه مردم ایران با تمام توان از ایران حمایت می کنند، گفت: مگر می شود با وجود این همه شهید و اسیر، بعد از مدتی همه آرمان ها و ارزش ها کنار گذاشته شود؟

وی تاکید کرد: برای این انقلاب خون های زیادی ریخته شد و مردم ایران برای این انقلاب متحمل زحمات زیادی شدند و دشمن بداند که این نظام به این راحتی آسیب نمی بیند.

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر خطاب به آمریکا، انگلیس و کشورهای مرتجع منطقه اعلام کرد: تا این انقلاب ادامه پیدا کند و ولایت وجود داشته باشد، ملت ایران از حریم انقلاب دفاع خواهند کرد. با تمام توانشان

آیت الله صفایی بوشهری با اشاره به نقش جهاد سازندگی در انقلاب اسلامی تصریح کرد: جهاد سازندگی در اوایل انقلاب در تمام جغرافیای ایران شکل گرفت و قبل از جنگ نیز نیروهای جهادی در مناطق محروم با همه سختی ها حضور داشتند. مواجه شدند و در جهت محرومیت زدایی و عمران و سازندگی گام برداشتند و پس از جنگ در عرصه مهندسی و پشتیبانی جنگ نقش آفرینی کردند.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا