استان ها

پذیرش دانشجو در مجتمع آموزشی، نوآوری و کارآفرینی پیام آغاز شد

به گزارش اخبار ما از البرز؛ «نادر سناگو مطلق» با تبریک فرا رسیدن 16 آذر روز دانشجو، با اشاره به تفاهم نامه با خواجه نصیرالدین طوسی رئیس دانشگاه مبنی بر تمرکز بخشی از فعالیت های پژوهشی این دانشگاه در این پیام خاطرنشان کرد: : دانشجویان در حال تحصیل در پنج رشته.

وی با اشاره به اینکه پذیرش این دانشجویان از طریق آزمون سراسری انجام شده است، خاطرنشان کرد: این دانشجویان در رشته های مهندسی کامپیوتر نرم افزار، هوش مصنوعی، مهندسی هوافضا در رشته مهندسی هوافضا، مهندسی صنایع در تجارت الکترونیک و مهندسی لجستیک مشغول به تحصیل هستند. .

سناگو مطلق در خصوص افزایش ظرفیت دانشجویی این دانشگاه در سال آینده گفت: دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی واقع در منطقه ویژه اقتصادی پیام مجوز رسمی از وزارت علوم، تحقیقات و فناوری دریافت کرده است. “

مدیر منطقه اقتصادی بین المللی و فرودگاه بین المللی پیام افزود: همچنین با راه اندازی این دانشگاه برنامه هایی از جمله برگزاری دوره های مشترک بین المللی برای ارتقای دانش، دانشجویان و اساتید با سایر کشورها در دستور کار قرار گرفته است.

سناگو مطلق در خصوص راه اندازی بیش از 100 واحد تولیدی و صنعتی در منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام گفت: با توجه به اینکه یکی از اهداف دیگر راه اندازی دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی در منطقه استفاده از فناوری است. در این پیام آمده است، اکنون این امکان برای واحدهای تولیدی مستقر در منطقه وجود دارد که از این پتانسیل برای ارتقای کیفیت فعالیت خود استفاده کنند.

48

دکمه بازگشت به بالا