تندرستی

پرسپولیسی خبرساز این بار مدیر کمیته فنی فدراسیون فوتبال شد

پرس و جوی ما به این خبر رسید که رئیس فدراسیون فوتبال تصمیم به انتخاب دکتر. بیژنا ذوالفقارنصبا برای ریاست کمیسیون توسعه فنی و مرتضی محصص دیگر این سمت را برعهده ندارد. ذوالفقارنسب در دوران حضورش در هیات مدیره پرسپولیس به دلیل مشغله زیاد در صفحه اول حضور داشت.

کمیته توسعه فنی FS دست FS در انتخاب مربیان تیم های ملی فوتبال، فوتسال و فوتبال ساحلی و همچنین برای فوتبال بانوان است. این کمیسیون همچنین وظیفه نظارت بر عملکرد تیم های ملی و ارائه گزارش به اعضای هیئت مدیره را بر عهده دارد.

با وجود انتخاب دکتر بیان ذوالفقارنسب به عنوان رئیس کمیته فنی و توسعه فدراسیون فوتبال، وی هنوز کار خود را در این کمیسیون آغاز نکرده است اما به نظر می رسد مرتضی محصص به عنوان رئیس فدراسیون فوتبال کار خود را به پایان رسانده است.

جالب است که فدراسیون فوتبال پیش از این جلال چراغپور را به عنوان رئیس کمیته آموزش انتخاب کرده بود اما این اعلام هنوز منجر به همکاری طرفین نشده است و ریاست کمیسیون آموزش را فقط نیما نکیسا، رئیس کمیسیون آموزش بر عهده دارد.

باید منتظر ماند و دید که آیا دکتر بیژن ذوالفقارنسب به عنوان رئیس کمیته فنی و توسعه فدراسیون فوتبال حاضر به همکاری با فدراسیون فوتبال شد.

بیشتر بخوانید:

دکمه بازگشت به بالا