تندرستی

پشت پرده اخراج دو مدیرعامل استقلال

صبح امروز انتشار خبر برکناری احمد مددی مدیرعامل سابق استقلال از مدیریت ورزشگاه آزادی و به دنبال آن جدایی امیرحسین فتحی، دیگر مدیرعامل سابق آبی ها از مدیریت مجموعه ورزشی انگلیس، بسیار ایجاد کرده است. از جنجال

خروج دو مدیر عامل سابق استقلال از سمت فعلی توسط شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی باعث شد تا برای بررسی این تغییرات به سراغ عاصم یوسفی، مدیرعامل این شرکت برویم.

یوسفی در گفت وگو با خبرنگار “ورزش سه”، درباره تغییرات ایجاد شده در دو مجموعه ورزشی آزادی و اینهلاب اظهار داشت: شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی به عنوان زیرمجموعه وزارت ورزش و جوانان اهمیتی نمی دهد. در مورد هر کاری غیر از خدمت به جامعه ورزش، هواداران و بی مردمی، در این رابطه لازم است با وسواس خاص و به بهترین نحو به عزیزان در تمامی زمینه ها خدمات رسانی کنیم.

وی با اشاره به قطعی برق ورزشگاه آزادی در جریان بازی پرسپولیس و تراکتورسازی و تاخیر چند دقیقه ای شروع بازی گفت: با توجه به اتفاقاتی که دیروز قبل از بازی تیم های فوتبال تراکتورسازی و پرسپولیس در سال جاری رخ داد. لیگ برتر و مشکل روشنایی و برق باعث شد که مسابقات با نیم ساعت تاخیر برگزار شود، احتمال سهل انگاری و سوء مدیریت در آن موضوع وجود داشت و از این نظر باید علل احتمالی این حادثه را مشخص کرد. به این دلیل که این مشکل یک مشکل مدیریتی بوده و طبیعی است که تست ها و مانورها باید طبق پروتکل های معمول قبل از شروع بازی انجام می شد که بدیهی است این اتفاق نیفتاد. در گام اول جمع بندی و نتیجه تغییر مدیریت در این مجموعه بود که البته باید قدردان زحمات آقای مددی در دوران تصدی مجموعه ورزشی آزادی بود.

مدیرعامل شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی درباره تغییر مدیریت مجموعه انقلاب نیز گفت: با توجه به پایان ماموریت آقای فتحی و عدم تمدید ماموریت ایشان از سوی شهرداری تهران، داشتیم. به همکاری خود با او پایان دهیم. از زحمات ایشان در مدت اقامتشان در مجموعه ورزشی اینگلاب تشکر و قدردانی می کنیم.

یوسفی در پاسخ به این سوال که ممکن است حذف دو مدیر مستقل از دو مجموعه اصلی ورزشی پایتخت حاشیه ساز باشد، تاکید کرد: در این موضوع خبری از استقلال و هیچ تیم باشگاهی دیگری نیست. همانطور که اشاره کردم در مورد مجموعه ورزشی آزادی با توجه به اتفاقات رخ داده و تذکراتی که تا حدودی مربوط به مشکلات روز گذشته بود، همکاری قطع شد و این تصمیم برای جایگزینی مدیریت چیزی با مسئله استقلال و غیره انجام دهید. در مورد استادیوم انقلاب، تکمیل آقای. فتحی منجر به قطع همکاری شد.

یوسفی درباره اینکه آیا برنامه های دیگری برای تغییرات دارد یا خیر، گفت: طبیعی است که برنامه از پیش تعیین شده ای برای تغییر مدیران وجود نداشته باشد، مگر اینکه بر اساس وظیفه پاسخگویی به مردم و هواداران، اتفاقات بر اساس شرایط رخ دهد. نباید در زمینه های مختلف شکست بخورد. با این حال، ما طیف وسیعی از چارچوب ها را داریم و نمی پذیریم یا اجازه نمی دهیم اشتباهات تکرار شوند. وقت، انرژی و آرزوی مردم ارزشمند است و خدمت رسانی بی نقص به ورزش دوستان و مردم وظیفه ما و اولویت برنامه های ماست.

وی افزود: ما باید در قبال آنها پاسخگو باشیم و اگر در هر بخش مدیریت خرد و کلان اقدامی انجام شود که نتواند این منافع و رضایت ملی را تامین کند، قطعا رسیدگی می شود و تغییرات اجتناب ناپذیر است زیرا در نحوه کار ما مصمم و جدی هستند تا خدمات شایسته ای به جامعه ورزش و هواداران ارائه دهند. امیدواریم همه با هم و با همدلی در چارچوب های ترسیم شده و چشم انداز ترسیم شده رشد و توسعه ورزش کشور قدم برداریم.

بیشتر بخوانید:

257 251

دکمه بازگشت به بالا