استان ها

پیام تسلیت اعضای شورای اسلامی شهرکرد

به گزارش خبرگزاری اخبار ما از استان چهارمحال و بختیاری، رئیس و اعضای شورای اسلامی شهرکرد در پی حادثه تروریستی شیراز که در آن تعداد زیادی از زائران و هموطنان بی پناه کشته و زخمی شدند، پیام تسلیت گفتند. حرم مطهر حضرت شاهچراغ (علیه السلام).

متن پیام تسلیت به شرح زیر است:

به نام خدا

و كسانى كه در راه خدا كشته مى شوند مرده محسوب نمى شوند، بلكه نزد پروردگارشان زنده اند.

حادثه تروریستی در حرم مطهر حضرت شاهچراغ سلام الله علیها که با هدف به شهادت رساندن مردم ناتوان ایران اسلامی رخ داد، بار دیگر چهره کریه دشمنان نظام و نظام جمهوری اسلامی را آشکار کرد.

دشمنان قسم خورده انقلاب اسلامی و مزدوران آن همواره با انجام این گونه اقدامات تروریستی سعی در برهم زدن وحدت امت اسلامی دارند که باید بدانند با هوشیاری دستگاه های اطلاعاتی و امنیتی کشور، اقدامات کور و غیرانسانی آنها انجام می شود. هرگز به ثمر نخواهد نشست و دستاورد آن، پیوند و همبستگی مسلمانان و ملت ایران اسلامی بیش از هر زمان دیگری خواهد بود.

مزدوران و تجزیه طلبان بدانند که منطقه ایران اسلامی مهد مردمان دلیر و غیور و شیرزنانی است که در تمام تاریخ رشادت ها و فداکاری های خود هرگز دین و مقدسات و ملیت خود را تهدید نکرده اند و در این راه مقدس شهادت را به شهادت رسانده اند. رحمت خدا و رستگاری ابدی است آنها می دانند.

حمله ناجوانمردانه تروریست ها به حرم حضرت شاهچراغ سلام الله علیها که منجر به شهادت و مجروح شدن تعدادی از زائران و هموطنان عزیزمان در شیراز شد، مایه تاثر و تأثر همگان شد.

اینجانب به نمایندگی از اعضای محترم شورای اسلامی شهرکرد این حادثه تروریستی را به رهبر معظم انقلاب اسلامی، دولت محترم و ملت ایران بویژه خانواده شهدای این جنایت تروریستی تسلیت عرض می نمایم. مردم انقلابی و بصیر شیراز، امیدوارم با حفظ صلح و وحدت در برابر دشمنان، انقلابی و ملت شریف و نجیب ایران اسلامی ثابت کنند که نمی توانند به نظام مقدس جمهوری اسلامی لطمه ای وارد کنند، اجازه دهند استکبار جهانی و صهیونیسم بین المللی و مزدورانشان می دانند که ما با رهبری حکیمانه معظم له تا آخرین قطره خون خود مدافع ارزش ها و دستاوردهای گرانبهای انقلاب اسلامی هستیم و هرگز کوتاه نخواهیم آمد.

مصطفی حیدری
رئیس شورای اسلامی مرکز استان
چهارمحال و بختیاری

48

دکمه بازگشت به بالا