جامعه

پیام قدردانی وزیر بهداشت از مقام معظم رهبری به دلیل بیانات ایشان در تشویق مردم به واکسیناسیون

وزیر بهداشت در این پیام از سخنان روشنگرانه رئیس جمهور در تشویق مردم به واکسیناسیون و توجه به پیام های کادر بهداشت تشکر کرد.

به گزارش اخبار ما و به نقل از وبدا، متن این پیام به شرح زیر است:
با حضور مبارک رهبر فرزانه انقلاب حضرت آیت الله العظمی خامنه ای (مدظله العالی)
سلام و خداحافظ
با آرزوی سلامتی برای حضرتعالی، ایام الله دهه مبارک فجر را در حضور این رهبر بزرگوار تبریک و تهنیت عرض می نمایم.
رهبری و پشتیبانی ایشان در سخت ترین شرایط و لحظات تاریخی، چراغ راه روشنگری و دلگرمی خدمتگزاران انقلاب اسلامی و خدمتگزاران مردم شریف و بزرگوار بود.

در بحران جهانی ویروس ننگین کرونا، فرزندان دلیر و حماسی این کشور در خط مقدم دفاع از سلامت مردم جان برکف، لحظات ماندگاری را به یاد ایران اسلامی رقم زدند و برخی از آنان در این راه به درجه رفیع شهادت نائل آمدند. راه دشوار و شورش های رسانه ای با هدف کوچک شمردن دستاوردهای بزرگ فرزندان سرافراز ایران زمین، حمایت قاطع معظم له از تصمیمات ستاد کل سپاه و سلامت جانبازان جان برکف مایه مباهات و قوت قلب همه خدمتگزاران صادق است. در همه زمینه ها بود.

بر این باورم که از بیانات روشنگرانه آن رهبر بزرگوار در تشویق مردم به واکسیناسیون و توجه به پیام های کادر درمانی، با آرمان های والای امت فرزانه در حفظ سلامت و جان هموطنان عزیز تجدید میثاق می کنم. خدمتگزاران و مدافعان

امیدوارم به لطف خداوند متعال، علو درجات حضرت، ارواحنا فداه، ایثار و رهنمودها و حمایت های معظم له و کمک های دولت انقلابی و تلاش فرزندان این مرز و بوم و ایثارگر در حوزه سلامت، روز به روز شاهد تجلی نشاط جاودان ایران اسلامی خواهیم بود.
انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا