تندرستی

پیروانی: آنقدر می‌گویند تا شک کنیم قهرمانی‌شان پاک بود

لیدر پرسپولیس به برخی شایعات مبنی بر پاک بودن قهرمانی استقلال در این فصل از سوی بازیکنان استقلال و تیم های رقیب واکنش نشان داد.

به گزارش اخبار ما، افشین پیروانی، سرپرست پرسپولیس درباره پیروزی تیمش مقابل فیرپاسی گفت: بازی خوبی بود. سه امتیاز گرفتیم. با این حال ما مجروحان، محرومان و ملی پوشان زیادی داشتیم. با این حال بازیکنان ما تمام تلاش خود را کردند. از اینکه قهرمان نشدیم ناراحتیم. 63 سه امتیاز خوب بود اما وقتی قهرمان نیستیم خوب نیست. انتظار می رود تیم پرسپولیس قهرمان شود.

لیدر پرسپولیس درباره حضور بازیکنان این تیم در تیم ملی اما حضور دیرهنگام استقلالی ها گفت: ملی پوشان ما مجوز گرفتند و به تیم ملی رفتند اما استقلالی ها نرفتند. ما سعی کردیم قانون را رعایت کنیم و ملی گرایان ما رفتند. بازیکنان ما رفتند تا از کسی عذرخواهی نکنند. قانون می گوید ملی پوشان باید خودشان را معرفی کنند. نمی دانم چرا تیم های دیگر بازیکنان خود را ندادند؟ ملی پوشان کشورمان برای اینکه از کسی عذرخواهی نکنند تیم را ترک کردند.

وی در پاسخ به اینکه ارسلان مطهری بعد از قهرمانی تیمش گفت که قهرمانی آنها پاک بوده است، گفت: یکی دو باشگاه هم قهرمانی را تبریک گفتند. آنقدر حرف می زنند که ما هم شک کنیم که قهرمانی پاک بوده؟ این موضوع آلوده است. گرفتن یک بازیکن 48 ساعته کرونا برای امرار معاش و کسب امتیاز، حرفه هواداران و ناشنوایان است. این سوالات را مطرح نکنید. تبریک می گویم. ما پنج سال هم قهرمان شدیم. تیم هایی که از هم می پاشیدند هم فراموش کردند که مدیرعاملشان شب می خوابد و صبح «میلیارد خدا» را روی حسابش دید. یا اینکه چند بار پول دادند و بازیکن ما را گرفتند. آنها می خواهند خود را نشان دهند. در مورد پاکیزگی صحبت نکنید. باید سخت تلاش کنید تا سال جدید را با قهرمانی به پایان برسانید.

این همراه در واکنش به انتقاداتی مبنی بر اینکه این تیم به دلیل به خدمت گرفتن بازیکنان نه چندان خوب قهرمانی را از دست داد، گفت: در طول سال 10 ماه بی پول بودیم و دوره انتقالی ما بسته شده است. اگر خط حمله ما بیش از یک میلیون یورو ارزش داشت، بهتر عمل می کردیم. ابزار کار مربی بازیکن است. انشاالله در سال جدید همه تلاش کنیم تا اتفاقات خوب بیفتد.

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا