تندرستی

پیروزی تیم ملی ایران برابر آمریکا/جدال تعیین کننده با سامورایی‌ها – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین، رقابت های فوتبال ساحلی جام بین قاره ای که در ساحل جمیرا شهر دبی امارات برگزار می شود، عصر امروز چهارشنبه با دیدار تیم های ملی ایران و آمریکا ادامه یافت که در این دیدار تیم ملی کشورمان با شکست 6 حریف خود. :4.

ملی پوشان ایران در دوره اول موفق شدند با تک گل محمد معصوم زاده کار را به پایان برسانند اما در ابتدای وقت دوم دروازه کشورمان توسط دروازه بان آمریکایی برای تساوی باز شد. اما در عرض یک دقیقه این آمریکا بود که توانست گل دوم را وارد دروازه ایران کند.

در وقت دوم محمد معصومی زاده بر اثر اشتباه ملی پوش با ضربه ای محکم دروازه تیم آمریکا را باز کرد تا برای دومین بار به تساوی برسد. گل سوم ایران را سید مهدی میرجلیلی دروازه بان تیم ملی با یک ضربه دیدنی به ثمر رساند تا برتری را به کشورمان بازگرداند.

در وقت سوم آمریکا در مدت کوتاهی دو بار دروازه ایران را باز کرد و 4 بر 3 پیش افتاد اما این سعید پارامان بود که با یک ضربه دیدنی از مرکز، گل چهارم ایران را به ثمر رساند. کار نقاشی.

محمدعلی مختاری در هفت دقیقه مانده به پایان بازی موفق شد ایران را با نتیجه 5 بر 4 از آمریکا پیش بیاورد و سپس مختاری یک گل دیگر به ثمر رساند تا ایران با نتیجه 6 بر 4 مقابل آمریکا پیروز شود.

تیم فوتبال ساحلی ایران در اولین دیدار با نتیجه ۶ بر ۲ تیم پاراگوئه را شکست داد. آخرین دیدار تیم ملی در مرحله مقدماتی این مسابقات روز پنجشنبه از ساعت 19:30 برابر ژاپن برگزار می شود که برای اول یا دوم شدن تیم ایران تاثیرگذار و تعیین کننده است.

در پایان مرحله مقدماتی، تیم های اول و دوم هر گروه پس از صعود به استراحت خواهند پرداخت و تیم های سوم یا چهارم دو گروه روز جمعه 22 آبان ماه به مصاف هم خواهند رفت. چهار تیم سوم و چهارم از هر دو گروه برای کسب مقام پنجم تا هشتم مبارزه خواهند کرد و تیم های سوم هر گروه با تیم های چهارم بازی پلی آف برگزار می کنند.

برندگان این بازی در روز پایانی یکشنبه 24 آبان ماه در دو بازی برای کسب مقام های هفتم و هشتم و پنجم و ششم در ساعت های 15:30 و 16:45 به مصاف هم خواهند رفت.

برنامه بازی های نیمه نهایی، رده بندی و فینال:

شنبه 23 آبان (نیمه نهایی) تیم اول گروه اول – تیم دوم گروه دوم ساعت 18:15
شنبه 114 آبان ماه (نیمه نهایی) تیم اول گروه دوم – تیم دوم گروه اول ساعت 19:30

یکشنبه 15 نوامبر (رده بندی)، دو بازی نیمه نهایی را باخت

یکشنبه 15 نوامبر (فینال) برندگان دو بازی نیمه نهایی ساعت 19:30

دکمه بازگشت به بالا