تندرستی

پیروزی دلچسب ملی‌پوشان ایران برابر برزیل/ صعود به جمع ۸ تیم برتر – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین، در ادامه مرحله دوم مسابقات هندبال ساحلی قهرمانی نوجوانان جهان در یونان، تیم هندبال ایران با برتری دو بر صفر مقابل تیم دوم گروه خود به مرحله یک چهارم نهایی جام جهانی صعود کرد. برزیل قهرمانی و هشتم بهترین تیم این رویداد قرار گرفت.

ملی پوشان ایران از همان ابتدای نیمه اول نبض بازی را در دست گرفتند و در نهایت نیمه اول با نتیجه 18 بر 14 به سود آنها به پایان رسید. در نیمه دوم نیز تیم ملی ایران برتری خود را حفظ کرد و این نیمه را با نتیجه مشابه در نیمه اول به پایان رساند. در پایان نتیجه این دیدار دو بر صفر به سود تیم ملی نوجوانان ایران در هندبال ساحلی به پایان رسید تا تیم ملی ایران با دو برد و یک شکست به عنوان تیم دوم گروه خود راه یابد. مرحله یک چهارم نهایی جام جهانی.

تیم ملی هندبال نوجوانان ساحلی ایران در مرحله گروهی با دو برد و یک شکست به عنوان تیم دوم گروه A به مرحله دوم جام جهانی راه یافت و در جمع 12 تیم ملی برتر جهان قرار گرفت. جهان.

تیم ملی ایران در مرحله دوم دو پیروزی و یک شکست را ثبت کرد و اکنون در جمع هشت تیم ملی برتر جهان قرار دارد.

پس از این رقابت ها چهار تیم برتر دور دوم در مرحله یک چهارم نهایی به مصاف هم می روند و سپس در مرحله نیمه نهایی و فینال بهترین ها خواهند بود.

پرهام ایمانی، متین گلدان، آراد حسینی، حسین حیدریان، علی حیدریان، حامد شمس، محمدمهدی، حیدریان پور، مصطفی انتشاری، علی سعیدی و علیرضا علیپور بازیکنان تیم ملی ایران در جام جهانی هستند. مهدی قشقایی راد (مربی)، رضا مصباحی (مربی)، حبیب الله بردسیری (مربی)، غلامحسین نیکویی (مدیر) و رضا سرسنگی (درمانگر) کادر فنی تیم ملی ایران در این رقابت ها را تشکیل می دهند. آنتونیو گرا پیشه نیز به عنوان مدیر فنی به همراه تیم ملی هندبال جوانان ایران در ساحل مسابقات قهرمانی جهان حضور دارد.

مسابقات قهرمانی جهان هندبال پسران ساحلی از 23 تا 30 ژوئن در یونان برگزار می شود. این مسابقات جنبه انتخابی بازی های المپیک 2023 جوانان را نیز دارد.

دکمه بازگشت به بالا