تندرستی

پیش‌بینی قهرمان لیگ برتر توسط یک ابرکامپیوتر قوی+عکس

پیش بینی قهرمانی لیگ برتر توسط یک ابر کامپیوتر قدرتمند + عکس

پیش بینی لیگ برتر انگلیس توسط یک ابر رایانه انجام شد و نتایج جالبی به دست آمد.

به گزارش اخبار ما؛ یکی از ابرکامپیوترها منچسترسیتی را در حفظ عنوان قهرمانی فصل آینده لیگ برتر موفق دانست و پیش بینی کرد که این تیم دوباره قهرمان لیگ برتر انگلیس شود. سیتی امیدوار است که با هدایت پپ گواردیولا، قهرمانی را که فصل گذشته تنها با یک امتیاز از لیورپول به دست آورد، دوباره به دست آورد.

در حالی که انتظار می رود باشگاه منچسترسیتی با رقابت سختی از سوی لیورپول، آرسنال، تاتنهام، چلسی و منچستریونایتد روبرو شود، ابرکامپیوتر ادعا می کند که آنها نسبت به تمامی رقبای قهرمانی خود برتری دارند.

ابرکامپیوتر FiveThirtyEight پیش‌بینی کرد که مردان گواردیولا با 85 امتیاز، پنج امتیاز بالاتر از لیورپول رتبه دوم، جام را بالای سر ببرند. چلسی به عنوان تیم سوم، بالاتر از تاتنهام، که به گفته ابرکامپیوتر FiveThirtyEight باید به رتبه چهارم بسنده کند، معرفی شده است. با وجود سرمایه گذاری های سنگین، انتظار می رود آرسنال و منچستریونایتد دوباره در لیگ قهرمانان اروپا از دست بدهند و به ترتیب پنجم و ششم شوند.

در انتهای دیگر جدول، ابرکامپیوتر فولام، ناتینگهام فارست و بورنموث را پیش‌بینی کرد که سقوط خواهند کرد. این سه باشگاه فصل گذشته پس از یک فصل موفق در چمپیونشیپ به لیگ برتر صعود کردند. بر اساس این پیش بینی ناتینگهام با 35 امتیاز فصل را در انتهای جدول به پایان می رساند و فولام و بورنموث با 4 امتیاز دیگر سقوط خواهند کرد.

پیش بینی قهرمانی لیگ برتر توسط سوپرکامپیوتر/عکس

دکمه بازگشت به بالا