تندرستی

پیشنهاد باورنکردنی عربستانی‌ها به رونالدو

پیشنهاد باورنکردنی عربستان به رونالدو

یک باشگاه عربستانی پیشنهادی وسوسه انگیز به این فوق ستاره 37 ساله برای جذب رونالدو داد.

به گزارش خبرگزاری برن، کریستیانو رونالدو که گفته می شود آماده جدایی از منچستریونایتد است، پیشنهادی وسوسه انگیز از یک باشگاه سعودی که نامش فاش نشده است، دریافت کرده است. رونالدو که مورد توجه باشگاه هایی مانند بایرن مونیخ، چلسی، ناپولی و رم قرار گرفته است، ظاهرا می خواهد در لیگ قهرمانان اروپا با تیم دیگری بازی کند تا رکوردهای خود را بهبود بخشد. فوق ستاره پرتغالی شیاطین سرخ که فصل گذشته در 39 بازی 24 گل در رقابت های مختلف به ثمر رساند، یک فصل دیگر با منچستریونایتد قرارداد دارد.

به گزارش شبکه تلویزیونی “سی ان ان پرتغال”؛ منچستریونایتد از باشگاه عربستانی پیشنهادی برای جذب کریستیانو رونالدو دریافت کرده است، پیشنهادی که به برنده 5 توپ طلا 125 میلیون دلار (105 میلیون پوند) در سال پیشنهاد می داد. بر اساس این گزارش؛ باشگاه عربستانی پیشنهادی دو ساله به رونالدو ارائه کرده است که کل دستمزد در پیشنهاد اولیه 250 میلیون دلار (210 میلیون پوند) است.

در صورت تحقق این انتقال، باشگاه منچستریونایتد 35 میلیون دلار (30 میلیون پوند) و خورخه مندس، مدیر برنامه های رونالدو، 24 میلیون دلار (20 میلیون پوند) به عنوان کمیسیون دریافت می کند.

رونالدو به دلیل مشکل خانوادگی منچستریونایتد را در تور پیش فصل تایلند همراهی نکرد و به نظر می رسد تور استرالیا را نیز از دست بدهد.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا