تندرستی

چهار بازیکن به تراکتور پیوستند – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری آنلاین، پس از شناسایی آقای بردیف به عنوان سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی و حضور وی در تبریز به همراه دستیارانش، چهار بازیکن به نام های محمد خانزاده، میلاد کر، رضا کاخساز و پوریا آریا کیا به تیم تراکتورسازی اضافه شدند و همچنین آقای مهندس جانپور بازیکن سابق این تیم قرارداد خود را به مدت 2 سال با تراکتورسازی تمدید کرد.

محمدرضا خانزاده مدافع 30 ساله تراکتورسازی که در لیگ نوزدهم و بیستم پیراهن تراکتورسازی را بر تن کرده بود با شاگردان قرارداد رسمی امضا کرد. بردیف پیوست.

خانزاده در 2 دوره جام جهانی حضور داشته و پیش از این در تیم های راه آهن، پرسپولیس، ذوب آهن، فولاد، پدیده، سیاه جامگان، الاهلی قطر و تراکتور بازی کرده است.

این بازیکن بداخلاق یکی از گل های قهرمانی تراکتورسازی در جام حذفی بود و در فصل 2020-2021 عملکرد فوق العاده او نقش بسزایی در صعود تراکتورسازی از مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا داشت.

میلاد کور مدافع 18 ساله بندرترکمن 6 بازی و یک گل برای تیم ملی امید دارد و پیش از این در تیم ملی بزرگسالان و پایگاه ذوب آهن بازی کرده است.

میلاد کور نیز در تیم زیر 17 سال سپاهان حضور داشت.

رضا کاخساز دروازه بان 23 ساله تیم ملی امید و باشگاه پیکان که در جمع شاگردان حضور دارد. بردیف اضافه می شود که سابقه پوشیدن پیراهن تیم قشقایی شیراز را در کارنامه دارد.

پوریا آریا کیا مدافع چپ کرج سابقه حضور در پیراهن تیم های پیکان، پارس جنوبی جم و آلومینیوم اراک را در کارنامه دارد و فصل گذشته 31 بازی برای آلومینیوم انجام داد و طبق آمار یکی از بهترین مدافعان کناری لیگ برتر بود. .

تراکتورسازی امروز تمرینات خود را زیر نظر دارد بردیف و دیگر اعضای کادر فنی در ورزشگاه اختصاصی این باشگاه شروع کردند.

دکمه بازگشت به بالا