عمومی

کارمند کلاهبردار نمایندگی فروش خودرو در قزوین دستگیر شد – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری آنلاین، حسین رجبی در خصوص کلاهبرداری از نمایندگی خودرو در قزوین گفت: با توجه به گزارشات دریافتی از شکایت مالباختگان و تجمع مالباختگان در مقابل سالن مذکور مشخص شد که یک نفر یکی از کارکنان این سالن به همراه همدستانش مبالغ قابل توجهی برای فروش برداشته است که خودرو از شهروندان دریافت شده اما هنوز خودرویی به مالکان تحویل داده نشده است.

دادستان عمومی و انقلاب قزوین افزود: این متهم بر اساس تحقیقات اولیه از حدود 300 شهروند بر خلاف ضوابط و مقررات مربوطه بیش از 100 میلیارد تومان وجه نقد دریافت و سپس متواری شد.

این مقام قضایی تصریح کرد: به همین دلیل گزارش کلاهبرداری در یکی از شعب بازپرسی دادسرای قزوین تشکیل و دستورات قضایی لازم برای شناسایی و دستگیری متهمان صادر شد.

رجبی تصریح کرد: با اقدامات انجام شده و رصدهای انجام شده، این کلاهبردار در یکی از شهرستان های مرزی شناسایی و دستگیر شد و تحقیقات و مراحل قضایی در این خصوص ادامه دارد.

دادستان عمومی و انقلاب کازوا هشدار داد: شهروندان مراقب فعالیت شرکت های خودروسازی و افرادی که قصد کسب سود در این زمینه را دارند و برای ثبت نام و دریافت خودرو به نمایندگی های مجاز مراجعه و در چارچوب قوانین و مقررات اقدام کنند. چون گرفتن خودرو خارج از معیارهای ممکن است، اینطور نیست و فقط در دام فرصت طلبان گرفتار شده اند.

دکمه بازگشت به بالا