استان ها

کارگران ساختمانی با تایید شورای نگهبان بیمه می‌شوند

اخبار ما/ خراسان جنوبی رئیس دفتر نظارت و بازرسی شورای نگهبان گفت: در صورت تایید شورای نگهبان و طی مراحل قانونی، تمامی کارگران ساختمانی بیمه می شوند.

سید رضا نوراللهی امروز یکشنبه 15 آذر در دیدار با استاندار خراسان جنوبی اظهار داشت: رعایت بی طرفی و قانون یکی از مولفه های مهم کار شورای نگهبان است و این شورا در حال حرکت در جهت قانون

به گزارش اخبار ما، وی با بیان اینکه شورای نگهبان متعلق به نظام است و به عنوان یک نهاد حاکمیتی مستقل نقش بسیار حساسی در حفظ سلامت انتخابات و سرنوشت کشور دارد، افزود: آمده ایم تا تقویت کنیم. ادارات استان علاوه بر تقویت حاکمیت قانون در استان بهینه سازی سطح ادارات، میزان بهره برداری را افزایش می دهد.

رئیس دفتر نظارت و بازرسی شورای نگهبان با اشاره به همکاری 250 هزار نفری کشور به صورت عزتمندانه و از دل مردم در حوزه نظارت بر انتخابات با شورای نگهبان تصریح کرد: این شورا و سایر شوراها نهادها، نظارت و نظارت بر نیازها؛ بنابراین بازرسی از ادارات استانی و شهرستانی در دستور کار قرار گرفته و در سفرهای استانی بر کار ادارات استانی و شهرستانی نظارت می شود تا هزینه ها از خط اصلی و قانون خارج نشود.

نوراللهی با بیان اینکه تطبیق و گروه نظارت دو بال مهم در برگزاری هر انتخاباتی هستند که تاثیر بسزایی در کیفیت و سلامت انتخابات دارند، تصریح کرد: وظیفه نظارتی ما در شورای نگهبان در چارچوب قانون انجام می شود. قانون، و تاکید ما بر اجرای دقیق قانون است.

وی یادآور شد: در خراسان جنوبی همکاری و هماهنگی بسیار خوبی در زمینه اجرا و نظارت وجود دارد و امیدواریم در انتخابات 1402 بتوانیم انتخابات را با قدرت و سلامت هم در سطح مردم برگزار کنیم. و نظام اسلامی با همکاری و همدلی همه نهادها و سازمان ها.»

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا