تندرستی

کاری به همشهری بودن داورمسابقه با سرمربی نفت مسجدسلیمان ندارم – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین ، حمید مطهری عصر جمعه در نشست خبری پیش از دیدار تیمش نساجی مازندران مقابل میهمان نفت مسجد سلیمان در قائم شهر وی گفت: نگاه من به فوتبال حرفه ای است و اینها مسائلی نیستند که تمرکز تیمم را بر هم بزنم. وی افزود: قطعا داور مسابقه به خاطر این مسائل اعتبار خود را زیر سوال نخواهد برد.

سرمربی نساجی مازندران در خصوص دیدار شنبه تیمش مقابل نفت مسجد سلیمان همچنین گفت: از بازیکنان تیم نساجی انتظار برد در خانه دارم در عوض هزاران طرفداران تیم برای رسیدن به هدف مهم – 3 امتیاز – باید شجاعانه بازی کند.

مطهری در هر صورت و تیم نفتا را ادامه داد سخت کوش و ما هستیم در حین در این مدت برنامه ریزی خیلی خوب و دقیقی برای بازی با این تیم داشتیم.

وی افزود: بسیار امیدوار هستم که تیم ما از وقفه دو هفته ای لیگ بهره مند شود گرفتن موفق باشید و آیتم های تمرینی مسابقه فردا را اجرا کنید.

ما محکوم به پیروزی در خانه هستیم

مربی تیم نساجی مازندران گفت عقب نمی مانند البته دادستان همه افکار و ذهن در بازی فردا مقابل نفت مسجد سلیمان باید پیروز شویم گفت: محکوم به برد هستیم و باید مدبرانه بازی کنیم تا اسیر ضد حملات نفت نشویم و هواداران را با برد خوشحال کنیم.

مطهری ادامه داد: فکر ما همیشه این است که فوتبال پیشرفته و مالکانه بازی کنیم و آن در واقع فوتبال نساجی هم همین طور است. گفت پایگاه است پایه تیم فوتبال نساجی نماینده فوتبال زیبا، مالکیتی و پیشرفته است.

او اضافه کرد در هر صورت طبق آمار، منسوجات مستقر مالکیت تیم قابل احترام است، زیرا پایه و اساس تیم ما فوتبال زیبا، مالکانه و پیشرفته است.

خیلی ها از تیم نساجی خبر ندارند

مربی تیم فوتبال نساجی مازندران تا اندازه ای دیگری با اشاره به اینکه بسیاری از خارجی ها خواهان حضور یکی از بازیکنان مورد نظر خود و ارائه ترکیبی خاص در بازی ها هستند، گفت: اتفاقات زیادی رخ می دهد. و داخل تیم نساجی بر اساس اندازه کارکنان فنی آنها نمی دانند و فقط بازی را می بینند.

مطهری گفت: بله در هر صورت کارکنان فنی مستقر در یک بازی مساوی، ما شرایط تیم را تعیین می کنیم هر حریفی چی گاه به گاه در چه ترکیبی اتفاق خواهد افتاد و از نظر تاکتیکی به میدان بروید

با جان وادل ما برای دوستداران نساجی می جنگیم

سرمربی تیم نساجی مازندران از حضور مخاطب تیم او در بازی ها انگیزه داخلی در بین بازیکنان برای زیباتر شدن او روند مسابقه را توضیح داد و می گوید: من همیشه به بازیکنانم می گویم که باید با جان و دل برای هواداران بجنگیم.

مطهری گفت: همین الان حالا دلیل عدم حضور هواداران در دیدار مقابل نفت مسجد سلیمان را نمی دانم، اما همه می دانند که زیبایی فوتبال با حضور هواداران مشخص می شود.

V یادآوری کردکه در هر صورتغیبت هواداران باعث تشویق بازیکنان به بازی شجاعانه می شود تا پیروزی را به هواداران تماشاگر بازی در خانه تقدیم کنند. هواداران همیشه ستاره های تیم بوده اند و برای ما ارزشمند هستند.

به گزارش آنلاین، تاریخ ما سلام نساجی مازندران و روغن مسجد سلیمان داخل هفته هفتم مسابقات لیگ فوتبال برتر باشگاه های کشور از ساعت 18:00 در ورزشگاه شهید وطنی قائم شهر تا پایان هفته ششم این رقابت ها تیم های نفت مسجد سلیمان با 8 امتیاز و نساجی مازندران با 6 امتیاز در رده هشتم قرار دارند. یازدهم روی میز این مسابقات قرار دارد.

دکمه بازگشت به بالا