استان ها

کجا زمین بخریم؟/ بهترین زمین برای سرمایه گذاری در رشت

سرمایه گذاری در زمین و ملک همیشه سودآور است، اما میزان آن سود متفاوت است، گاهی چند درصد سود است و اگر زمین و مکان درست انتخاب شود، سود بسیار بیشتری نصیب ما می شود.

از کجا می توانم زمین بخرم؟

از کجا زمین بخریم؟  بهترین زمین برای سرمایه گذاری در رشت + پارک جنگلی رشت + پینت بال جنگلی

شمال کشور همیشه برای سرمایه گذاری در زمین و ملک جذاب است و یکی از برنامه های همه این است که روزی در شمال کشور زمین، ویلا یا ملک بخرند، اما سرمایه گذاری در شمال با همه جذابیت هایش گفتیم. هیچ استثنایی وجود ندارد یعنی اگر انتخاب کشور شمال در نظر گرفته شود می توان سود را چند برابر کرد.

برخی از نقاط شمال رشد کرده اند و سرمایه گذاری در آنجا سود کمی دارد و بیشتر مردم آنجا زمین، ویلا یا ملکی می خرند که به دنبال سود نیستند و تنها چیزی که برایشان اهمیت دارد این است که آنجا هستند، اما برخی جاهای دیگر هنوز هستند. در حال رشد.

رشت یکی از جذاب ترین و جذاب ترین شهرهای شمال کشور است. خیلی ها دوست دارند در رشت ملک یا زمین داشته باشند و شاید برایشان اهمیتی نداشته باشد که چقدر درآمد دارد، اما در همین شهر رشت اگر کمی نگاه کنیم به جاهایی می رسیم که رشد می کنند و زمین می خرند می تواند آینده روشنی داشته باشد. برای شکل شما

بهترین زمین برای سرمایه گذاری در رشت

از کجا زمین بخریم؟  بهترین زمین برای سرمایه گذاری در رشت + پارک جنگلی رشت + پینت بال جنگلی

به عنوان مثال یکی از زمین های جذاب برای سرمایه گذاری در شمال کشور و گیلان زمین روبروی پارک جنگلی رشت است. این زمین نوساز در همان ابتدا به سرعت فروخته شد.

برای خیلی ها که دنبال سرمایه گذاری و سود هستند برایشان مهم است و نزدیک بودن به شهر زیبای رستا خرید زمین روبروی پارک جنگلی برایشان مهم است.

البته چند قطعه دیگر باقی مانده است و اگر فردی نمی خواهد از این سرمایه گذاری جذاب عقب بماند می تواند با شماره تلفن 09190241057 آقای یکت برای سرمایه گذاری در این منطقه زیبا تماس بگیرد. حسین یکتا می تواند شما را به سمت یک سرمایه گذاری جذاب با آینده ای روشن هدایت کند.

پینت بال جنگلی سراوان رشت

از کجا زمین بخریم؟  بهترین زمین برای سرمایه گذاری در رشت + پارک جنگلی رشت + پینت بال جنگلی

این زمین روبروی پارک جنگلی رستا در 10 کیلومتری شهر زیبای رستا واقع شده است. پارک جنگلی که در طول سال به دلیل پینت بال گردشگران زیادی را به خود جذب می کند. پینت بال سراوان رشت اولین پینت بال جنگلی روباز ایران است که در فاز دوم پارک جنگلی 2300 متری سراوان رشت واقع شده است.

نوروز 1401 سفر به شمال کشور به خصوص رشت زیبا می تواند با پیمودن زمین روبروی پارک جنگلی رشت هم سفری توریستی و هم کاری باشد که می تواند این سفر را فراموش نشدنی کند.

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا