کشف ۱.۶ تن چوب قاچاق تاغ در شاهرود

اخبار ما/سمنان فرمانده انتظامی شاهرود از کشف یک تن و ۶۰۰ کیلو گرم چوب تاغ قاچاق توسط ماموران کلانتری ۱۴ رویان و پاسگاه دستجرد این شهرستان خبر داد.

سرهنگ علیرضا شائینی ۱۷ اردیبهشت‌ماه با اعلام این خبر اظهار کرد: در راستای اجرای برخورد با قاچاق منابع طبیعی ماموران کلانتری ۱۴ رویان و پاسگاه انتظامی دستجرد با اشرافیت اطلاعاتی در جریان حمل مقادیری چوب قاچاق توسط یک دستگاه خودروی وانت نیسان قرار گرفتند که بلافاصله وارد عمل شدند. 

وی به شناسایی خودروی نیسان در یکی از محورهای شهرستان توسط پلیس اشاره و اضافه کرد: ماموران کلانتری ۱۴ رویان در بازرسی از خودرو ۶۰۰ کیلوگرم چوب تاغ قاچاق را کشف کردند. 

سرهنگ شائینی در ادامه از شناسایی و کشف یک تن دپوی چوب‌های تاغ توسط پاسگاه انتظامی دستجرد خبر داد و اظهار کرد: ارزش ریالی محموله‌های کشف شده توسط کارشناسان امر یک میلیارد ریال برآورد شده است.

فرمانده انتظامی شاهرود خاطرنشان کرد: در این راستا ۲ نفر دستگیر و با هماهنگی‌های لازم چوبهای تاغ به اداره منابع طبیعی تحویل و متهمان با تکمیل پرونده راهی دادسرا شدند.

وی همچنین از دستگیری سارقان سیم و کابل در شاهرود خبر داد و افزود: سه نفر سارق سابقه‌دار و دارای اعتیاد شدید به مواد مخدر که غیربومی بودند، اقدام به سرقت سیم و کابل در جنوب شاهرود داشتند که با هوشیاری ماموران کلانتری ۱۲بسیج شاهرود دستگیر و تحویل قانون شدند. 

فرمانده انتظامی شاهرود گفت: یکی از ترفندهای این سارقان جاسازی کابل‌های برق در درب خودرو بوده است. 

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا