تندرستی

کلانتری: به تیمی باج نمی‌دهیم/ بازیکنان ما عقب‌نشینی نخواهند کرد

سرمربی فایر پاس می گوید تیمش تمام تلاش خود را برای توقف مقابل استقلال به کار خواهد گرفت.

به گزارش اخبار ما، اصغر کلانتری سرمربی فجر سپاسی بعدازظهر پنجشنبه در نشست خبری پیش از دیدار تیمش مقابل استقلال در هفته چهارم رقابت های لیگ برتر گفت: استقلال تیم خوبی است و سه بازی اول را برد. کیفیت استقلال را نمی توان نادیده گرفت. تیم فجر با تشکر از همه مردم عزیز شایستگی های خود را نشان داد و هر کارشناسی که مسابقات ما را دید از تیم ما تمجید کرد. ما تیم ارزشمندی هستیم و تیمی را به راحتی بازخرید نمی کنیم. قطعا شاهد یک بازی تاکتیکی با عملکرد بالا خواهیم بود. بازیکنان ما تسلیم نمی شوند و اگر بازی 120 دقیقه طول بکشد تمام تلاش خود را می کنند. ما موظفیم از تیم خود حمایت کنیم تا تیم به ثبات برسد و شرایط خوبی در لیگ داشته باشد.

وی ادامه داد: دو بازیکن مصدوم داشتیم که هنوز شرایط بازی را پیدا نکرده اند و به جز این دو بازیکن، سایر بازیکنان شرایط بازی را دارند. می دانم که شرایط خیلی سخت است. تیمی که بعد از سال ها به لیگ برتر می آید شرایط خاص خودش را دارد. از همه کسانی که در باشگاه زحمت می کشند تشکر می کنم. این تیم تیم من نیست و برای کشور است و امیدوارم بتوانیم شرایط خوبی را برای آتش نشانی ایجاد کنیم.

کلانتری در پاسخ به این سوال که آیا کلانتری از وضعیت چمن ورزشگاه یادواره شیراز راضی است؟ وی گفت: وقتی آخرین بازی ما در لیگ یک تمام شد، فردای آن روز مدیر کل ورزش و جوانان شیراز وضعیت چمن ورزشگاه را زیر نظر گرفت. این نشان می دهد که مدیرعامل ما کوشا بود و تمام تلاش خود را انجام داد. درست است که کیفیت چمن در حال حاضر عالی نیست، اما به محض اینکه زحمت کشیده شود باید قدردان باشیم و این ما را به آینده امیدوار می کند و من مطمئن هستم که چمن ورزشگاه وضعیت بهتری خواهد داشت. خاطره از این

آتش سپاسی روز جمعه از ساعت 16 در چارچوب هفته چهارم رقابت های لیگ برتر به مصاف استقلال می رود.

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا