فرهنگی

گشت ارشاد سراغ سلبریتی‌ها برود

تور ارشاد به سلبریتی ها می رود

حجت الاسلام سیدعلی خانمحمدی سخنگوی ستاد امر به معروف و نهی از منکر گفت: برخی سلبریتی ها می توانند باعث گسترش جرم بی حجابی شوند و وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی باید در این زمینه به طور جدی ورود کند. رشته. خطر «مسیح علینژادیسم» در کمین است و باید رفتار مشاهیر و مشاهیر که به منافع ملی و فرهنگ اسلامی احترام نمی گذارند رصد شود.

به گزارش گروه فرهنگ و هنر اخبار ما؛ حجت الاسلام سید علی خانمحمدی سخنگوی ستاد امر به معروف و نهی از منکر گفت: طرح جامع حجاب و عفاف امر به معروف و نهی از منکر می تواند پایانی بر این نوع تنش ها و دوقطبی ها باشد. در این طرح جامع مردم با یکدیگر روبه‌رو نمی‌شوند، طرح جامع حجاب و عفاف ستاد امر به معروف و نهی از منکر بدون مرز، تقابلی تنش‌آفرین و دور از دوقطبی‌سازی‌های متقابل. -جریان های انقلابی می توانند مسئله حجاب باشند و عفاف را در جامعه ما حل کنند.

از مسئولان و نهادهای مختلف تقاضا داریم با این طرح برخورد کنند. اجرای این طرح در حوزه نهادها بسیار مهم است و اگر می خواهیم جامعه را اصلاح کنیم باید از نهادهای دولت و قوه مجریه شروع کنیم. اگر می خواهیم اعتماد عمومی و ملی را بازگردانیم باید از دستگاه شروع کنیم.

در هر دستگاهی مدیر دستگاه باید در قبال کارکنان مسئول باشد. مدیر هر سازمانی همان طور که مسئولیت خدمات و کارآمدی خود را بر عهده دارد، باید در قبال مسائل اجتماعی و فرهنگی کارکنان و پوشش کارکنان نیز پاسخگو باشد.

این طرح هم در دستگاه های حاکمیتی و هم در حوزه های فرهنگی، رسانه ای و سینمایی و افراد مرتبط با آن بسیار حائز اهمیت است. مثلاً وزارت ارشاد به عنوان مسئول حجاب و پوشش بازیگران سینما و تلویزیون معرفی شود. در یک تور با راهنما باید به افراد مشهور و شخصیت های مشابه نیز توجه کنید. وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی نهادی است که باید پاسخگوی حجاب این افراد باشد زیرا این افراد به دلیل نام بردن از آنها در تریبون هایی مانند تلویزیون، سینما، تئاتر و شبکه های اجتماعی می توانند باعث بدحجابی، بدحجابی شوند. یا بی حجابی در جامعه .

ممکن است برخی سلبریتی ها جرم نپوشیدن فرجه را گسترش دهند و وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی باید به طور جدی وارد این عرصه شود. خطر «مسیح علینژادیسم» در کمین است و باید رفتار مشاهیر و مشاهیر که به منافع ملی و فرهنگ اسلامی احترام نمی گذارند رصد شود.

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا