جامعه

گلایه نماینده مجلس ازحواشی مربوط به یک انتصاب/خارج کردن جوان انقلابی از مدار خدمت پسندیده نیست

اخبار ما/ گلستان دبیر مجمع نمایندگان استان گلستان از انتصاب مدیرعامل دانشگاه علوم پزشکی گلستان در فضای مجازی گلایه کرد و گفت: چرا باید به نیروی جوان و انقلابی تهمت بزنیم؟

رمضانعلی سنگدوینی امشب در مراسم تکریم و معارفه رئیس دانشگاه علوم پزشکی گلستان اظهار داشت: فعالیت در نهادهایی مانند آموزش و پرورش، دانشگاه علوم پزشکی و امثال آن نیازمند مدیریت جهادی است، رئیس سابق دانشگاه علوم پزشکی گلستان. در دوران تصدی وی، و در ایام ولیعهد تلاش خوبی از خود نشان دادند که جای تقدیر دارد.

وی با بیان اینکه این سمت ماندگار نیست، افزود: در دوران رهبری باید تمام تلاش خود را برای خدمت به مردم به کار گیریم، در روزهای اخیر شاهد بی ادبی هایی در خصوص انتصاب سرپرست جدید دانشگاه علوم پزشکی گلستان بوده ایم که این امر موجب شد تا بتوانیم به مردم خدمت کنیم. درست نیست.” در حالی که مردم همان دانشگاه و استان گلستان هستند و همه باید به او کمک کنند.

دبیر مجمع نمایندگان استان گلستان ادامه داد: چرا باید به نیروی جوان و انقلابی تهمت بزنیم و بخواهیم آن را از خدمت بیرون کنیم؟ همه ما باید به دکتر کمک کنیم. گل فیروزی به عنوان رئیس سابق دانشگاه علوم پزشکی گلستان مدیریت خوبی از خود نشان دهد همچنین دانشگاه علوم پزشکی گلستان افرادی مانند گل فیروزی را تربیت کند تا بتوانند خدمات خوبی در کشور ارائه دهند.

وی به عقب ماندگی استان در حوزه سلامت اشاره کرد و افزود: ما نمایندگان مجلس شورای اسلامی در گلستان آمادگی کامل برای کمک به دانشگاه علوم پزشکی را داریم. هرچند اقدامات بسیار خوبی در کشور انجام شده است. ، گلستان توسعه چندانی را تجربه نکرده است، دستور دادن به مردم در زمینه اشتغال این است که حل این مشکل مشکلات حوزه اقتصاد و هستی را حل می کند.

باید بگویم؛ طی روزهای اخیر ابهاماتی در خصوص روند انتصاب و عضویت در دانشکده سعید گل فیروزه سرپرست دانشگاه علوم پزشکی گلستان در فضای مجازی راه اندازی شده و تبعات زیادی را به دنبال داشته است.

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا