گلفروشان از جاده بهشت زهرا جمع می‌شوند

آفتاب‌‌نیوز :

وی با اشاره به اقدامات انجام شده در ستاد خدمات سفر شهر باقرشهر اظهار داشت: مدیریت سد معبر و ترافیک در روز‌های پایانی سال جهت تسهیل رفت و آمد شهروندان، مسافران و زائران اهل قبور در روز‌های پنجشنبه و جمعه آخر سال به طور جدی پیگیری شده است.

وی افزود: باقرشهر با توجه به اینکه در مجاورت بهشت زهرا (س) قرار دارد، هر ساله در روز‌های پایانی سال با مشکلات ترافیکی مواجه بود؛ اما بر اساس هماهنگی‌های انجام شده با اداره راهور، فرمانداری ویژه شهرستان ری، یگان امداد نیروی انتظامی تمهیداتی اندیشیده شد تا در پنجشنبه و جمعه آخر سال شاهد مشکلات ترافیکی در محدوده نباشیم.

شهردار باقرشهر در ادامه گفت: در این روز‌ها با همراهی و کمک نیرو‌های شهربان، حوزه ترافیک، سدمعبر، امور شهر و فضای سبز اقداماتی صورت گرفت که محوری با ترافیک روان داشته باشیم.

وی ادامه داد: اغلب تردد‌ها به کمربندی شرقی باقرشهر هدایت شده تا تردد شهروندان در سطح شهر روان و بدون مشکل انجام شود لذا در سطح شهر باقرشهر امروز شاهد ترافیک و مشکل تردد نبودیم.

همتی با بیان اینکه از صبح امروز تا کنون شاهد ترافیک روانی در محدوده باقرشهر هستیم تصریح کرد: اغلب مشکل ترافیکی در مسیر رفت و آمد شهروندان، مسافران و زائران اهل قبور در روز‌های پنجشنبه و جمعه آخر سال به بهشت زهرا (س) مربوط به حضور گلفروشان و فروشندگان میوه تره بار در حاشیه محور است که باعث ترافیک می‌شد، اما امسال این دستفروشان ساماندهی شده و در محل مناسبی در کنار گذر مستقر شدند.

شهردار باقرشهر در پایان خاطرنشان کرد: گشت‌های ثابت و سیار شهرداری باقرشهر با همکاری پلیس راهور در مسیر فعالیت میکنند و کلیه عوامل امداری از جمله آتش نشانی در محور حضور دارند و در صورت لزوم خدمات رسانی به سرعت انجام خواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا