جامعه

یادداشت| خدا با زیست‌بوم فناوری و نوآوری است

توجه داشته باشید خدا با اکوسیستم فناوری و نوآوری است

امروزه با تغییر فصول در طبیعت، تغییری در اکوسیستم فناوری و نوآوری نیز ایجاد شده است. پس از 9 سال، دکتر. سورنا ستاری عزیز حمایت و گسترش جنبش دانش بانیان را به دکتر. روح الله دهقانی فیروزآبادی.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری اخبار ما؛ یادداشت پرویز کرمی*

«إِنَّ رَبِّكُمْ خَلَقُ الْعَلِيمٌ» (سوره حجر، آيه 86).

امروزه با تغییر فصول در طبیعت، تغییری در اکوسیستم فناوری و نوآوری نیز ایجاد شده است. پس از 9 سال، دکتر. سورنا ستاری عزیز حمایت و گسترش جنبش دانش بانیان را به دکتر. روح الله دهقانی فیروزآبادی.

در دیدار مدیرکل معاونت علمی و فناوری و بنیاد ملی نخبگان با این دو بزرگوار به نکات مهمی اشاره شد که در نهایت نوید روزهای خوب، پرهیجان و پر رونق، اکوسیستم فناورانه کارآفرینی و اکوسیستم محور است. بر دانش اقتصاد دکتر. ستاری بر «تحول فرهنگی» به عنوان عامل مهم توسعه علمی و فناوری تاکید کرد و دکتر دهقانی فیروزآبادی دو تعبیر جالب داشت: «دستیار علمی سازمان برنامه و بودجه نوآوری کشور است» و «بازار ملی مانند یک بازار ملی است». افتخار و احترام.” باید حفظ و حراست شود.»

برای من بیش از یک دهه است که شاهد تلاش شبانه روزی هزاران نفر از نخبگان و رهبران کشورم در معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و بنیاد ملی نخبگان برای آبادانی کشور و تحقق بخشیدن به آن هستم. بگو که حالا از این تغییر راحت شدم. زیرا به دلیل همکاری طولانی مدت و آشنایی با مدیریت و رفتار دکتر. دهقانی فیروزآبادی و دیگران. ستاری او را بهترین و شبیه ترین فردی می دانم که با قدرت و درایت راه دکتر را ادامه می دهد. ستاری. دهقانی نیز مانند ستاری مدیری هیئت محور، مسلط به علوم روز و دانش آموخته دانشگاه صنعتی شریف است. او به یک شرکت تبدیل شده و فرزند اکوسیستم دانش بنیان است و با نگاه غیر حزبی و غیرسیاسی خود در کارش می تواند یک کشتی بادبانی برآمده و یک اکوسیستم بزرگ از نوآوری و فناوری را به ساحل امن خود برساند. در برابر بادهای مساعد و نامطلوب

من با ایمان کامل می گویم که خداوند با اکوسیستم نوآوری و اقتصاد خلاق است. طولانی مدت

قائم مقام

انتهای پیام/

آیا این خبر مفید بود؟

بر اساس نتایج 0 به i رای دهید 0 رای مخالف

دکمه بازگشت به بالا