استان ها

۱۳پرونده تخلف در بازار سیمان هرمزگان تشکیل شد

به گزارش اخبار ما، عبدالرضا با تاکید بر تداوم نظارت بر رفتار خود نظارت کرد توزیع سیمان در استان تصریح کرد: با واحدهایی که تخلفی از قبیل فروش مجدد یا عرضه خارج از شبکه داشته باشند برخورد و مجازات دولتی خواهند داشت.

معاون نظارت، بازرسی و حمایت از حقوق مصرف کنندگان هرمزگان افزود: در تیرماه سال جاری 286 مورد بازرسی از کارخانجات عرضه و توزیع سیمان استان انجام شد که 13 تخلف متخلف به آن بازرسی ها ارائه شد.

وی بیان کرد: پرونده هایی به ارزش بیش از 2 میلیارد و 238 میلیون ریال برای تصمیم گیری نهایی به اداره کل اقدامات تعزیری کشور ارسال شده است.

انطباق رفتاری با تاکید بر اقدامات نظارتی در راستای حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان، سازمان حراست استان با جدیت ادامه خواهد داد، وی گفت: با استفاده از توان و ظرفیت تمامی دستگاه‌های نظارتی استان، نظارت خود را بر بازار ادامه خواهد داد و بر اساس قوانین و مقررات به شدت عمل خواهد کرد.

معاون نظارت، بازرسی و حمایت از حقوق مصرف کنندگان در پایان گفت: ستاد مطبوعاتی سازمان صنعت، معدن و تجارت هرمزگان آماده دریافت کلیه نظرات، پیشنهادات، انتقادات و شکایات افراد صنفی متخلف از تلفن گویا است. شماره 124

48

دکمه بازگشت به بالا