استان ها

۲۰ درصد سهم اقتصاد استان در سطح کلان مطرح شده است

به گزارش خبرگزاری اخبار ما از اصفهان، امیررضا نقش، قائم مقام هماهنگی امور اقتصادی استان اصفهان وی در نشست منطقه ویژه علم و فناوری اصفهان اظهار داشت: جایگاه قانونی این گردهمایی در استان با پیشبرد موثر اهداف کلان اقتصادی محقق می شود و به برکت این موضوع قابل تقدیر می توان هم افزایی کارآمد و مؤثری را بین آنها ایجاد کرد. کلیه نهادها در سطح استانی و کشوری.

وی خاطرنشان کرد: استان اصفهان مملو از منابع دست نخورده و ظرافت های بی نظیر و مزیت های فراوان است که متاسفانه به خوبی درک نشده است و در صورت تمهیدات لازم و عملیاتی این استان پیشرو حرف های زیادی برای گفتن خواهد داشت.

معاون هماهنگی اقتصادی استاندار اصفهان افزود: اهداف مشخص است و در بلندمدت سهم 20 درصدی مطرح خواهد شد. اقتصاد استان در سطح کلان مطرح شده است که نشان از ظرفیت عالی استان و نقش مسیری دوراندیشانه و پیچیده در جهت تحقق نهایی این موضوع دارد.

وی با اشاره به اینکه باید روند کنونی مشخص و مسیرهای آینده مشخص شود، خاطرنشان کرد: این مسیر خاص باید به طور مستمر رصد و ارزیابی شود که در این راستا ده نفر از اعضای حقوقی در هیات اجرایی منطقه ویژه مورد ارزیابی قرار گیرند. علم و تکنولوژی استان ها پیش بینی می شود بخش های اصلی اقتصاد استان مانند شهرهای علمی و تحقیقاتی، صنعت هم معادن، هم دانشگاه ها و… اعضای این کمیته خواهند بود.

انتهای پیام/

بیشتر بخوانید:


واحد پول u

خبرنگار:

مینا عباسپور

با دوستانتان به اشتراک بگذارید:

دکمه بازگشت به بالا