عمومی

۴۵۰ تن سهمیه برنج برای هیئات مذهبی استان سمنان اختصاص یافت – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش آنلاین، محمدباقر منوچهری صبح شنبه در جمع خبرنگاران به میزبانی اداره کل غله و خدمات بازرگانی سمنان خواستار برگزاری نشست مشترک بین جهاد، اداره کل تبلیغات اسلامی استان سمنان و سایر دستگاه ها شد. . ز رابطه، وی تاکید کرد: دولت امسال به مقداری غذا نیاز دارد بشقاب ها فراهم کرده است

وی با بیان اینکه 450 تن برنج برای هیئت های مذهبی در ماه محرم و صفر اختصاص یافت، افزود: این سهمیه برنج به نرخ تعیین شده توسط بازار در اختیار هیئت های مذهبی قرار می گیرد.

مدیرکل غلات و خدمات بازرگانی استان سمنان در خصوص نحوه اعطای این جایزه اشتراک گذاریبیان کرد: هیئت های مذهبی استان سمنان متقاضی دریافت برنج با نرخ تنظیم بازار باید ابتدا برای دریافت معرفی نامه به سازمان ترویج استان مراجعه و سپس معرفی نامه را به سازمان جهاد کشاورزی ارائه کنند.

باقری بیان کرد: بشقاب ها مردم متدین استان سمنان با اخذ مجوز میزان سهمیه دریافت برنج با اداره کل غلات و خدمات بازرگانی استان تماس بگیرند.

به گزارش آنلاین، اداره کل تبلیغات اسلامی استان سمنان اعلام کرد که هیئت های مذهبی درخواست های خود را به ادارات تبلیغات سراسر استان ارائه و سپس به شورا ارجاع می دهند. بشقاب ها برای مؤمنان سهمیه لازم برای بهره مندی از این خوراکی ها شامل شکر، برنج، مرغ و گوشت قرمز معرفی می شود.

دکمه بازگشت به بالا