تندرستی

۸۰۰ شرکت نانویی نشان استاندارد اخذ کردند

از طریق خدمات یک شرکت داخلی مبتنی بر دانش؛

شرکت دانش بنیان فعال در حوزه سنجش و پایش استانداردها با ارائه خدمات به 800 شرکت نانویی جهت اخذ نشان استاندارد نقش اساسی در حمایت از تولید آنها داشته است.

به گزارش گروه دانش و فناوری خبرگزاری آنا، فخرالدین فاضلی کجور یکی از اعضای هیئت مدیره این شرکت دانش بنیان با اشاره به اینکه یکی از خدمات شرکت مشاور اخذ مجوز از وزارتخانه است، گفت: سلامت ارائه شده توسط این شرکت افزود: کنترل فنی برای اخذ مجوزهای مختلف از جمله استاندارد مهمترین خدماتی است که این شرکت به کاربران ارائه می دهد.

وی بیان کرد: این شرکت در زمینه ارزیابی نانو به 800 شرکت خدمات ارائه کرده است و علاوه بر آن تلاش کرده است تا 9 شرکت دیگر نیز برای محصولات دانش بنیان خود نمره استاندارد بگیرند که نقش بسزایی در حمایت داشته است. تولید آنها

به گفته وی، تمامی الزاماتی که آزمایشگاه‌های آزمایش و کالیبراسیون باید رعایت کنند تا بتوانند ثابت کنند که سیستم مدیریتی منسجمی را به کار می‌گیرند و حفظ می‌کنند، از نظر فنی صلاحیت دارند و می‌توانند نتایج فنی معتبر را بی‌طرفانه ارائه دهند. توسط این شرکت انجام شده است.

فادلی همچنین افزود: اطمینان از کالیبراسیون مستمر تجهیزات آزمایشگاهی، بهبود وضعیت تجهیزات آزمایشگاهی و انطباق آن با الزامات روش های آزمایش، به روز رسانی روش های آزمایش و توصیه ها برای استفاده از روش های استاندارد و استانداردسازی روش های اجرایی و مدیریتی آزمایشگاه نیز در این مجموعه

این مدیر دانش بنیان همچنین گفت: این شرکت به صورت مستقیم 10 فرصت شغلی ایجاد کرد و با تسهیل شغل سایر شرکت ها چندین فرصت شغلی دیگر را نیز ایجاد کرد.

انتهای پیام/

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا