عمومی

۸۰۰ کلاس درس در شهرستان گناوه برای آموزش حضوری آماده شد – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

ضرغام مردانی در گفتگو با خبرنگار آنلاین با تبریک حلول ماه مبارک رمضان گفت: مدارس شهرستان گناوه همزمان با سراسر کشور از روز یکشنبه آماده پذیرش دانش آموز و آغاز آموزش مستقیم در مدارس مقاطع مختلف هستند. اولیه، ثانویه و ثانویه.

مدیر آموزش و پرورش شهرستان گناوه افزود: آموزش حضوری از فردا (یکشنبه 13 فروردین) در بیش از 800 کلاس درس در شهرستان گناوه آغاز می شود و مدارس این شهرستان پذیرای 19 هزار دانش آموز خواهند بود.

وی گفت: از تمامی مدیران مدارس، کادر آموزشی، سرایداران و نیروهای خدماتی مدارس شهرستان به دلیل تلاش بی وقفه در آماده سازی مدارس برای حضور دانش آموزان و آغاز تدریس مستقیم تقدیر به عمل می آید.

مردانی تصریح کرد: همانطور که طی دو سال شیوع تاج، بر اساس تصمیم ستاد ملی مبارزه با تاج، تمرینات به صورت نیمه وقت و مجازی بود، بر اساس تصمیم این ستاد، آموزش ها انجام می شود. از فردا برگزار می شود. 100% چهره به چهره.”

وی گفت: آغاز آموزش حضوری بر اساس تصمیم ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی کرونا با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی از جمله بهداشت فردی و بهداشت محیط و تهویه کلاس و استفاده از ماسک توسط دانش‌آموزان و معلمان

مدیر آموزش و پرورش شهرستان گناوه تصریح کرد: همه والدین دعا می کنند تا فردا فرزندان خود را برای رفتن به مدرسه آماده کرده و پس از دو سال آموزش مستقیم را آغاز کنند.

وی با قدردانی از زحمات کارکنان شهرستان فرهنگیان در ایام نوروز گفت: در ایام نوروز اعضای ستاد شهرستان فرهنگیان برای پذیرایی از مهمانان نوروزی تلاش زیادی کردند و میزبان مهمانان و گردشگران از سراسر کشور و حتی برخی کشورهای همسایه بودند. استقبال مینماید.

دکمه بازگشت به بالا