عمومی

۸ روستای هرمزگان متحمل بیشترین خسارت زلزله شدند – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین، محمدحسن غوسیان مقدم روز سه شنبه در خصوص آخرین وضعیت مناطق زلزله زده استان هرمزگان اظهار داشت: آب شیرین، ذرت بالا و پایین، نمک رودخانه، جواهر، چالو» و «همه ی خوبی ها» انجام شد.

وی افزود: در فین، روستای سرزه و روستای رضوان بیشتر شاهد ترک‌خوردگی در منازل هستیم و خسارات وارده نسبت به سایر مناطق کمتر است، اما همچنان تمامی اقلام زیستی، انسانی و بهداشتی در تمامی مناطق آسیب دیده توزیع شده است. زمین لرزه. “

دبیرکل جمعیت هلال احمر خاطرنشان کرد: آماده سازی ورزشگاه خلیج فارس شهر بندرعباس با برپایی 300 چادر از دیگر اقداماتی بود که در اولین لحظات پس از زلزله انجام شد. همچنین از شهروندانی که می خواستند در نزدیکی منازل خود و در سکونتگاه های امن زندگی کنند حمایت شد و اقلام مختلفی بین آنها توزیع شد.

قوسیان مقدم بیان کرد: امروز (سه شنبه) تا ظهر 2847 چادر بین زلزله زدگان توزیع شد و حمایت و کمک ها تا پایان مصیبت شهروندان هرمزگانی ادامه دارد و از همه ظرفیت ها در این راستا استفاده می شود.

زمین لرزه ای به بزرگی 6.4 ریشتر ساعت 15 و 37 دقیقه بامداد یکشنبه 23 آبان ماه بخش هایی از استان هرمزگان را لرزاند و یک کشته و 104 مجروح بر جای گذاشت.

دکمه بازگشت به بالا