عمومی

۹ دی آبی بر آتش تمام فتنه‌ها بود/ حمایت مردم از امام و رهبری – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین، حجت الاسلام جلیل شریفی نیا در خطبه های نماز جمعه این هفته آرادان به میزبانی مسجد صاحب الزمانAi) با بیان اینکه در ایام فاطمیه و 18 آذر برنامه های متنوعی در سطح شهر برگزار شد، تاکید کرد: در هفته گذشته شاهد حضور پرشور جوانان و مردم در صحنه ها بودیم که این حضور یکی از برنامه ها محسوب می شود. برکات انقلاب اسلامی

وی با اشاره به بیانیه گام دوم افزود: رهبر معظم انقلاب اسلامی در این بیانیه تاکید کردند که انقلاب اسلامی باعث شد که تحلیل مسائل سیاسی از محدوده گروه فکری خارج شود.

ائمه آرادان وی با بیان اینکه این گزاره تحلیل مسائل سیاسی خارجی و داخلی را حتی برای نوجوانان و کودکان نیز قابل دسترس کرد، افزود: نوجوانان ما امروز در پایگاه های بسیا، مساجد و… تحلیل سیاسی می شنوند و مطالعه می کنند که از برکات انقلاب است. اسلامی است

شریفی نیا با بیان اینکه مردم ما مردمی سیاسی هستند و بصیرت دارند، گفت: پس از حوادث انتخابات 88 دشمنان شورش بزرگی به راه انداختند و 8 ماه کشور درگیر مشکلات بود و حتی معاندین به شهدا و امام توهین کردند. و رهبر معظم انقلاب اسلامی. کردند و سرانجام در روز عاشورای همان سال، یاغیان بزرگترین گناهان را مرتکب شدند، لذا خون مردم انقلابی به جوش آمد و لشکرکشی عظیم در تبریز به وقوع پیوست. 8 دسامبر.

وی با بیان اینکه پس از حضور پرشور مردم انقلابی آذربایجان در 18 دی، مردم ایران اسلامی به پا خاستند، گفت: در روز نهم دی ماه همه مردم ایران اسلامی به میدان آمدند و برآوردها نشان می دهد 50 میلیون مردم به میدان آمدند.»

ائمه آرادان گفت: شلوغ بیشترین در همین روز 18 دی ماه راهپیمایی در سراسر کشور برگزار شد که در آن مردم از امام انقلاب و رهبر معظم انقلاب اسلامی حمایت کردند.

وی با بیان اینکه در 18 دی ماه مردم آب بر آتش شورش ریختند و شورشیان ناامید شدند، گفت: کسانی که قبل از انتخابات 87 قدرت زیادی داشتند، از چند ماه پیش مرکز حفاظت از آرا تشکیل دادند و مشکوک به تقلب شدند. و حتی برخی از بزرگان با کنگره اروپا دیدار کردند و پایه های آن را گذاشتند، اما رهبر معظم انقلاب اسلامی با صبر و حوصله و موعظه سعی کردند آن مردم را قانع کنند، اما در نهایت مردم ما در 18 آذر حادثه عظیمی را رقم زدند و همه قیام ها تمام شد. جمع آوری کرد.

دکمه بازگشت به بالا