رویدادها

آدم‌کشی برای جای پارک خودرو

فرمانده انتظامی شهرستان بهارستان از دستگیری فردی که در پی جدل بر سر جای پارک خودرو مرتکب قتل شده بود، خبر داد.

به گزارش اخبار ما، سرهنگ مجید عسکری‌نیا در تشریح جزئیات این خبر گفت: درپی اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر وقوع نزاع و درگیری و مرگ یک جوان به وسیله ضربات چاقو در محدوده گلستان، ماموران انتظامی به محل مذکور اعزام شده و بلافاصله شناسایی و دستگیری قاتل و عاملان درگیری به صورت ویژه در دستور کار آنان قرار گرفت.

وی با اشاره به آغاز تحقیقات ماموران در خصوص این پرونده گفت: در بررسی‌های اولیه ماموران پلیس مشخص شد قاتل با همکاری برادران و بستگان خود به علت جای پارک خودرو با مقتول درگیر شده و با ضربات متعدد چاقو وی را مصدوم کرده است. متاسفانه شدت جراحات وارد شده به مقتول به حدی بود که او پس از انتقال به بیمارستان به دلیل شدت جراحات وارده جان خود را از دست داد.

فرمانده انتظامی شهرستان بهارستان با بیان اینکه ماموران پلیس با رصد دقیق جزئیات وقوع قتل، قاتل و عاملان درگیری را ظرف چند ساعت پس از وقوع شناسایی کردند، گفت:‌در ادامه هماهنگی با مقام قضایی انجام شده و ماموران پس از اخذ مجوز عملیات با انجام یک عملیات ضربتی و غافلگیرانه هفت نفر از افراد حاضر در این درگیری از جمله متهم اصلی را دستگیر و به مقر انتظامی منتقل کردند.

عسکری‌نیا با اشاره به انجام بازجویی از هر هفت متهم دستگیر شده، گفت: این افراد در مقر انتظامی تحت بازجویی قرار گرفته و در جریان آن به جرم خود اعتراف کرده و دلیل آن را درگیری بر سر جای پارک خودرو اعلام کردند. با اخذ اعترافات متهمان، این افراد پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به دادسرا معرفی شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان بهارستان با اشاره به این پرونده به مردم توصیه کرد که در هنگام اختلافات و درگیری خونسردی خود را حفظ کرده و قانونمندانه عمل کنند. ممکن است افراد در هنگام عصبانیت دست به اقداماتی بزنند که بعدها منجر به پشیمانی آنان شوند. در این پرونده نیز ما شاهد آن هستیم که جای پارک به هیچ عنوان ارزش این را نداشت که فردی جانش را از دست داده و افرادی نیز به اتهام قتل عمد محاکمه شوند.

انتهای پیام

تیم خبری مطالب حوادث

نویسنده حوادث با استعداد در ارائه دیدگاه‌های متنوع هستم. از طریق بررسی مختلف زوایای رویدادها، برای خوانندگان دیدگاه جدیدی را به ارمغان می‌آورم.
دکمه بازگشت به بالا