رویدادها

آذربایجان غربی یکی از امن‌ترین استانهای کشور است

اخبار ما/آذربایجان غربی فرمانده کل انتظامی جمهوری اسلامی ایران گفت: وحدت بین شیعه و سنی، ترک و کرد و فارس باعث شد امروز آذربایجان غربی یکی از امن‌ترین استانهای کشور است که این امنیت ناشی از دفاع جانانه جانبازان و رزمندگان و اثر خون شهدا است.

سردار سرتیپ پاسدار احمدرضا رادان، ۲۰ آذرماه در یادواره ۷۹۸ شهید انتظامی و مرزبانی آذربایجان‌غربی که در سالن اجتماعات مجتمع فرهنگی امام علی ارومیه برگزار شد، با اشاره به اهمیت دشمن شناسی تاکید کرد و گفت: همیشه تا زمانی که دین وجود دارد، دشمن نیز وجود دارد و شهدا همواره ما را به حضور دشمن هوشیار می کنند. 

وی ادامه داد: دشمن همواره با ترفندهای مختلف درصدد بود بین شیعه، سنتی، ترک و کرد و فارس اختلاف افکنی کند اما در برابر این تفرقه افکنی، اقوام و ادیان مختلف در کنار هم با اتحاد و همدلی در برابر دشمن ایستادند. 

وی با بیان اینکه آذربایجان غربی و کردستان، یادآور شهادتها، رشادتها، ایثار و شهامت‌های پیوسته است، افزود: آذربایجان غربی دیار سرافرازی ها و سربلندی ها است. این منطقه، دیار شهیدان، باکری ها، امینی ها، دیار شهدای انتظامی، بسیجی، سپاهی و جهاد است. 

سردار رادان ادامه داد: منطقه آذربایجان غربی ویژگی های خاصی دارد و در این منطقه، شیعه، سنی، کرد و ترک در کنار هم برای جمهوری اسلامی، برای نظام و دین و ولی امر تا آخرین نفس ایستادگی کردند و کوههای سر به فلک کشیده این منطقه و سرما و طبیعت خشن آن در برابر عزم و اراده رزمندگان اسلام سر تعظیم فرود آوردند. 

فرمانده کل انتظامی جمهوری اسلامی ایران با بیان اینکه جنایاتی که ضد انقلاب آن زمان انجام داد، ۴ دهه بعد در داعشی ها دیدیم و رزمندگان اسلام با مجاهدتهای خود این داعشی ها را به زباله دان تاریخ انداختند. 

سردار رادان با بیان اینکه یاد و خاطره شهدا فراموش شدنی نیست، اظهار کرد: سرهایی که از رزمندگان بریده شده از یادها نخواهد رفت، جنایتهایی که به قرآن و دین شد فراموش شدنی نیست. 

فرمانده کل انتظامی جمهوری اسلامی ایران با اشاره به جنایات اخیر رژیم صهیونیستی تصریح کرد: رژیم صهیونیستی که خود را برترین قدرت اطلاعاتی معرفی می کرد امروز هیبت نظامی گری خود را در برابر زمندگان مظلوم و مقتدر فلسطینی از بین داده است و وحشیگری های این رژیم ناشی از بی آبرویی آن است. 

وی با بیان اینکه همه در برابر شهدا مسئولیم، ادامه داد: نه گفتن به دشمنان، قرار گرفتن در مسیر و راه شهدا است، اگر روزی احساس کنیم دشمن از ما برتر است از مسیر شهدا خارج شده ایم.

انتهای پیام

تیم خبری مطالب حوادث

نویسنده حوادث با استعداد در ارائه دیدگاه‌های متنوع هستم. از طریق بررسی مختلف زوایای رویدادها، برای خوانندگان دیدگاه جدیدی را به ارمغان می‌آورم.
دکمه بازگشت به بالا