بین الملل

انفجار بمب در مجاورت دیوار مرزی غزه

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری آنلاین اخبار ما، صدها نفر از جوانان فلسطینی که در حمایت از مسجد الاقصی و اسرای فلسطینی، عصر امروز (جمعه)، در شرق غزه تظاهرات بر پا کرده بودند، با نیروهای رژیم صهیونیستی درگیر شدند.

منابع فلسطینی خبر دادند نظامیان رژیم صهیونیستی برای متفرق کردن تظاهرات‌کنندگان فلسطینی به سمت آن‌ها تیراندازی کرده‌اند و گاز اشک‌آور و بمب‌ صوتی پرتاب کرده‌اند.

براساس گزارش‌ها، تظاهرات‌کنندگان فلسطینی با گلوله‌های جنگی هدف قرار گرفته‌اند. علی‌رغم گزارش‌های رسانه‌‌های محلی مبنی بر زخمی شدن چند فلسطینی، وزارت بهداشت نوار غزه تا لحظه انتشار این گزارش بیانیه‌ای رسمی در این خصوص منتشر نکرده است.

 

 

طبق گزارش خبرنگار میدانی خبرگزاری «آناتولی»، ارتش رژیم صهیونیستی نیروهای تابن‌دندان‌مسلح و خودروهای نظامی خود را در مجاورت دیوار مرزی نوار غزه مستقر کرده است.

لحظاتی بعد از شروع تظاهرات، رسانه‌های فلسطینی خبر دادند که جوانان فلسطینی در شرق خانیونس (شرق نوار غزه) در مجاورت دیوار مرزی بمب منفجر کرده‌اند.

 

لحظه انفجار بمب در مجاورت دیوار مرزی غزه

 

ساکنان غزه طی روزهای گذشته چند بار در مجاورت دیوار مرزی تظاهرات برپا کرده‌اند. عصر چهارشنبه هفته جاری به دنبال درگیری مردم غزه و نظامیان صهیونیست در مجاورت دیوار مرزی، دست‌کم ۵ فلسطینی شهید شدند.

پایان پیام/
این مطلب را برای صفحه اول پیشنهاد کنید

تیم تحریریه مقالات بین المللی

تحلیل‌گر خبری بین‌المللی با تمرکز بر رویدادهای داغ جهانی. به شما اخبار روز را با نگاهی بی‌طرف و با تحلیل‌های کارشناسی ارائه می‌دهم. با دسترسی به منابع قوی، اطلاعاتی دقیق و جامع را به شما می‌رسانم.
دکمه بازگشت به بالا