بین الملل

به جای آرامش به تیم شلیک کردند/فتح‌الله‌زاده بدون اجازه در مورد قراردادم صحبت کرد+ فیلم

بازیکنان من مبارز و قهرمان هستند

سرمربی تیم فوتبال استقلال گفت: با وجود مشکلات زیاد و مسائل مالی امروز خوب جنگیدیم، آقای مدیرعامل باید آرامش بیاورد که ما موفق شویم چون دشمن ما داخل تیم نیست.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری آنا، ساپینتو در نشست خبری بعد از بازی با آلومینیوم اظهار داشت: این هفته، هفته خیلی سختی را گذراندیم. یکی از سخت‌ترین هفته‌های زندگی من بود. مدیرعاملی داشتیم که از باشگاه استعفا دادند و بعد برگشت. اولین چیزی که لازم است بعد از این بازگشت که نمی‌دانیم چرا رفت. این باید باشد که چیزهای خوب برای تیم آورده شود. شاید حل کردن برخی مسائل برای تیم، مثلاً می‌توانستیم به لیگ قهرمانان آسیا برگردیم، هنوز این مشکل را اگر باشگاه پول ندارد داریم.

وی ادامه داد: اولین چیزی که باید حل شود رفع مشکلات است نه اینکه در تلویزیون علیه بازیکنان و مربی صحبت شود. من از این صحبت‌ها خیلی شوک زده شدم. من هیچ وقت در رسانه‌ها و در جمع اسمی از آقای فتح‌الله‌زاده نبردم. هیچ وقت نگفتم مشکلاتی که هست از سوی فتح‌الله‌زاده است. من این احتیاط را داشتم خیلی از مشکلاتی که از گذشته داشتیم را یک نفر باید حل کند. من نگفتم این مشکلات تقصیر آقای فتح‌الله‌زاده یا شخص دیگری است اما یک نفر باید این مشکلات را حل کند. 

سرمربی تیم استقلال افزود: من سه ماه منتظر بودم  قبل از اینکه درباره‌اش صحبت کنم. همان‌طور که یادتان است من بعد از بازی با فولاد صحبت کردم. به خاطر اینکه سه هفته پرداخت متوقف شده بود. من در جمع گفتم که من، بازیکنان و کادر فنی دچار مشکل شده‌ایم. خواستم که لطفاً این مشکلات را حل کنند ولی تا الان حل نشده است. فتح‌الله‌زاده بدون اجازه من از قرارداد شخصی‌ام در رسانه‌ها صحبت کرد. قرارداد من یک موضوع محرمانه است. نمی‌توانم درباره قراردادم بدون اجازه مدیرعامل صحبت کنم. اینکه پولی پرداخت شده یا نشده باورنکردنی است. مشکلم این نیست که پولی پرداخت نشده، مشکل آن پولی است که باید پرداخت می‌شده است. تا الان باید پنج تا حقوق ماهانه‌ام را می‌گرفتم. پاداش‌ها هم باید سه برابر آن چیزی که پرداخت شده، داده می‌شد.

وی خاطرنشان کرد: به جای اینکه آرامش به تیم ترزیق شود به تیم شلیک کردند! اگر می‌دانستم قرار است برنامه‌ای پخش شود به آن برنامه می‌رفتم و صحبت می‌کردم. هر چیزی باید در داخل خانواده حل شود نه اینکه در عموم صحبت کنیم. خوشبختانه تیم ما بسیار متحد است و تمرکزش را حفظ کرده، بازیکنان تیم ما همه مبارز و قهرمان هستند. آنها احترام، حمایت و تشویق ما را نیاز دارند. من دارم با این‌ها کار می کنم و همه ستاره هستند. زندگی‌شان را داخل زمین می گذارند. در زندگی من، والدین عزیزم، همیشه به من گفتند  اگر دلیلی داری که باید پول کسی را بپردازی ولی نمی‌توانی باید فروتن باشی. باید سعی کنی و راه‌حل پیدا کنی و باید ارتباط را خراش ندهی. امروز دوباره پیروزی فوق‌العاده مهم بدست آوردیم. با وجود مشکلات بسیار زیاد می‌جنگیم.

ساپینتو یادآور شد: امیدوارم آقای مدیرعامل یا یک نفر بتواند آرامش را به تیم بیاورد و مشکلات ما را برطرف کند. این چیزی است که به آن نیاز داریم، به خاطر اینکه دشمن داخل تیم نیست و بیرون است. ما دو جام داریم که باید برای آن بجنگیم. پنج فینال داریم و باید در آرامش باشیم.  در نیمه اول خیلی بازی رقابتی و حریف قدرتمند بود و جنگید. هم ما و هم آنها فرصت داشتند و بازی هیجانی بود. با همه مشکلاتی که داشتیم مشکل اصلی برای من این بود که بتوانم هیجان و احساسات بازیکنانم را کنترل کنم تا با آرامش و انرژی بجنگند. 

وی ادامه داد: خوشبختانه در نیمه دوم بعد از اینکه درباره دو، سه نکته با بازیکنان صحبت کردم، متوجه شدند 45 دقیقه فرصت برای پیروزی داریم. موقعیت‌های زیادی داشتیم و اگر دو، سه فرصت را تبدیل به گل می‌کردیم دیگر در 10 دقیقه آخر فشار را تحمل نمی‌کردیم. به بازیکنانم افتخار می‌کنم که ایستادند. فراموش نکنید استقلال سه سال در اراک نبرده بود و آلومینیوم مدت‌ها نباخته بود. آلومینیوم تیم راحتی نیست و اینجا با همه مشکلات بازی را بردیم.

انتهای پیام/

تحریریه اخبار ما

مشی رسانه‌ای این سایت، تحلیلی - خبری است و اعضای تحریریه این مجموعه می‌کوشند از قالب ظاهری خبرها فراتر رفته و به زوایای پنهان و آشکار حوادث سرک بکشند و با کندوکاو بیشتر، ناگفته‌ها و وجوه نامکشوف وقایع و حوادث را بیابند.
دکمه بازگشت به بالا