بین الملل

بیراوند گفتم اگر می خواستم بروم بحث مالی نداشتم/ او از قرارداد جدید با پرس÷ولیس ضرر کرد!

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت:اگر شما همه تصاویر و صدا‌های چند روز گذشته را به عقب برگردانید می‌بینید که گفتم بیرانوند مشکلی ندارد و بر می‌گردد

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری علم و فناوری آنا، رضا درویش بعد از تمدید قرارداد با علیرضا بیرانوند در جمع خبرنگاران اظهار داشت: قبل از هر چیزی عید غدیر را به همه تبریک می گویم. البته آقای بیرانوند نرفته بود که برگردد ولی گاهی انسان های در لحظات تصمیماتی می گیرند که شاید اگر آن لحظات نبود تصمیم او به این شکل نمی شد.

وی افزود:اگر شما همه تصاویر را به عقب برگردانید می بینید که گفتم بیرانوند مشکلی ندارد و بر می گردد. حتما ته دل او این نبوده ولی شاید تحت فشار بود. خوشبختانه همه این مسائل مرتفع شد و برگشت او به خانه اش تثبیت شد و مثل قبل دغدغه بیرانوند تیم  پرسپولیس بود. در این چند دقیقه ای که بیرانوند در باشگاه حضور داشت مرتب دغدغه اش تیم بود و اینکه چطور می توانیم در آسیا موفق شویم و قهرمان شویم.

مدیرعامل پرسپولیس در خصوص اینکه بیرانوند شرط کرده بود باید مطالبات قبلی اش را بگیرد و آیا این مسائل در قرارداد وی لحاظ شد یا خیر گفت: اصلا و ابدا این موضوع نبود. چون نمی شد قرارداد قبلی را اجرا کرد او عینا قرارداد قبلی را نوشت و مدعی شد اگر گفتم از پرسپولیس می روم بحث مالی نداشتم. شاید یک ایتم هایی در قرارداد قبلی بود ولی در قرارداد  جدید نمی شد آنها را فعال کرد. شاید به نوعی او ضرر کرد!

درویش در خصوص اینکه گل محمدی نشست هیات مدیره را با ناراحتی ترک کرده و دلیل این موضوع چه بود عنوان کرد: نمی دانم دلیل ناراحتی گل محمدی چه بود و همانطور که می دانید من به دلیل کسالت لسه را زودتر رها کردم. احتمال می دهم چون هنوز مشکل برخی بازیکنان حل نشده بود او ناراحت است. البته مشکل بازیکنان را حل کردیم. برخی از آنها به دلیل مسافرات طولانی دیرتر به تهران رسیدند و به این دلیل تمرینات دیرتر شروع شده است.

وی با بیان اینکه امکان حضور عزت اللهی در پرسپولیس نیست گفت: او با باشگاهش قرارداد دارد. وقتی تیمی بهترین خط دفاع و حمله را داشت و قهرمان شده تیمی تکمیل است ولی شاید در برخی نقاط بازیکنان مثمر ثمرتری به خدمت بگیرد.

مدیرعامل پرسپولیس در پاسخ به سوال خبرنگاری مبنی بر اینکه چطور سازمان بازرسی فقط در باشگاه پرسپولیس حضور دارد و در استقلال که به بیرانوند پیشنهاد سنگین نمی دهد چنین اخباری شنیده نمی شود گفت: ما سعی کردیم سقف قراردادمان برای همه بازیکنان یکسطح یکسان باشد. ما نه صنعتی هستیم و نه هلدینگ و چند شرکت هستیم. قانون علی الظاهر برای ما سخت گیرتر است چون در یک اتاق شیشه ای هستیم.نظارت بر قوانی باید باشد، بارها گفته ام اگر بنا است همه رعایت کنند هیچ جایی به جر باشگاه پرسپولیس به نفعش نخواهد بود.

تیم تحریریه مقالات بین المللی

تحلیل‌گر خبری بین‌المللی با تمرکز بر رویدادهای داغ جهانی. به شما اخبار روز را با نگاهی بی‌طرف و با تحلیل‌های کارشناسی ارائه می‌دهم. با دسترسی به منابع قوی، اطلاعاتی دقیق و جامع را به شما می‌رسانم.
دکمه بازگشت به بالا