اقتصادی

تبریک مدیرعامل بیمه تجارت‌نو به مناسبت روز ارتباطات و روابط عمومی – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش بازرگانی خبرگزاری آنلاین به نقل از روابط‌عمومی بیمه تجارت‌نو، متن پیام به شرح زیر است؛

“کار روابط‌عمومی، کاری ظریف و هنرمندانه است”

مقام معظم رهبری

۲۷ اردیبهشت؛ روز جهانی ارتباطات و هفته بزرگداشت روابط‌عمومی را به تمام صنعتگران این عرصه تبریک عرض می‌کنم.

روابط‌عمومی مفهوم و فعالیتی است که امروزه به واسطه نقش و اهمیت قابل توجه ارتباطات انسانی و آگاهی از آخرین دستاوردهای تکنولوژی در زمینه‌های مختلف؛ به یکی از ابزارهای مدیریتی تبدیل شده است.

امروزه با پیشرفت‌هایی که در فناوری اطلاعات شاهد هستیم؛ روابط‌عمومی‌ها، علاوه بر نقش سنتی معرفی و اعلام اخبار سازمان، به نوعی در دوام و موفقیت کسب و کارها تعیین کننده شده‌اند. چرا که انتشار اخبار به‌هنگام، گردش صحیح و شفاف اطلاعات و ایجاد بستر و فضای مناسب گسترش تعاملات سازنده بین سازمان‌ها، افراد و فناوری؛ روابط‌عمومی‌ها را در واقع به تصمیم ساز مدیران ارشد در برنامه‌ریزی‌های آتی سازمان تبدیل نموده است.

در تعریف وتبیین روز جهانی روابط‌عمومی نیز به نقش و اهمیت ارتباطات تاکید شده است و این همروایی در کنار تحولات دیجیتال نوین و امکاناتی که تکنولوژی در اختیار فعالان عرصه روابط‌عمومی قرار داده است؛ راه‌های اطلاع‌رسانی را افزایش داده و سهولت دسترسی به شبکه‌های اطلاع‌رسانی را در هر زمان و مکانی میسر نموده باشد؛ این امر مسئولیت پذیری اجتماعی بالایی می‌طلبد که در مقابل جریان صحیح، شفاف و حقیقت گوی جامعه، مسئول و معتمد باشیم.

در پایان بار دیگر روز جهانی ارتباطات و روابط‌عمومی را به دوستان و فعالان این عرصه و به ویژه همکاران خودم در روابط‌عمومی بیمه تجارت‌نو تبریک و شادباش گفته و برای همه عزیزان توفیقات روزافزون همراه با معرفت، آگاهی، سلامتی و موفقیت مسئلت دارد.

این مطلب، یک خبر آگهی بوده و خبرگزاری آنلاین در محتوای آن هیچ نظری ندارد.

تحریریه اخبار ما

مشی رسانه‌ای این سایت، تحلیلی - خبری است و اعضای تحریریه این مجموعه می‌کوشند از قالب ظاهری خبرها فراتر رفته و به زوایای پنهان و آشکار حوادث سرک بکشند و با کندوکاو بیشتر، ناگفته‌ها و وجوه نامکشوف وقایع و حوادث را بیابند.
دکمه بازگشت به بالا